مقایسه دفترچه پارسال و امسال

8

سلام.

تو صنایع ظرفیت روزانه حدود ۵۵ تا زیاد شده که ۲۰ تاش مربوط به دانشگاه تهران تو شهر تهرانه. ظرفیت شبانه هم حدود ۳۰ تا اضافه شده که ۱۰ تاش مربوط به دانشگاههای تهران تو شهره تهرانه (به نظرم رشته های خوب هم ستن). کلا از روند گرایشهای دانشگاه تهران تو ارشد خوشم میاد. تو روزانه و شبانه ها اتفاقات مهم، حذف امیر کبیر واحد گرمسار و اضافه شدن واحدهای شهرستان دانشگاه تهرانه. ظرفیت خواجه نصیر هم یه مقدار کمی کم شده.

فکر کنم اگه پارسال تا ۵۰۰ کردستان قبول شده، امسال بره طرفای ۵۵۰- ۶۰۰٫

غیر انتفاعی حدود ۶۰ تا، پردیسها حدود ۶۵ تا و مجازی ۱۴۰ تا اضافه شده. فکر کنم راحت تا حدود ۱۵۰۰ بتونن مجازی قبول شن. تا ۱۰۰۰-۱۱۰۰ هم فکرکنم غیر انتفاعی قبولن.

نو آوری خیلی تغییر نکرده. پارسال تا حدود ۱۶۰ روزانه و تا ۱۷۰ شبانه قبول شده بودن که فکر کنم به خاطر افزایش ظرفیت تهران این عددا ۲۰۰ هم شاید برسه. ۱۵ تام که علوم فنون اضافه کرده.

لجستیک ۱۵ تا امام حسین اضافه کرده. خوارزمی هم ۴ تا و اتفاق مهم اینه که ۱۲ تا هم علم و صنعت اضافه کرده.

با این اوصاف دانشگاههای خوب تهران تا اینجا راحت ۵۰ تا اضافه کردن.

تو مالی جمع ظرفیت تهران و امیرکبیر و تربیت مدرس و خواجه نصیر ۷-۸ تایی کم شده. که این عدد با علوم اقتصادی میشه ۱۷-۱۸ تا.

با همه این داستانا و با اینکه علاقه به مالی بیشتر شده، چون ظرفیتای صنایع تو دانشگاههای تهران زیاد شده، رتبه های مالی بعیده کمتر از سال قبل بشه و فکر کنم یه مقدار کمی هم بالا بره.

غیر انتفاعی مالی هم چند ۶ تا کم شده.

تو سیستم چندتا  تا اتفاق مهم افتاده. ۲۰ نفر زنجیره تامین علم و صنعت و اضافه شدن خواجه نصیر و اضافه شدن ۲۵ تا به ظرفیت موسسه عالی …. (بچه های پارسال که میگفتن برای کار این موسسه خیلی خوبه) تقریبا ۵۵ تایی بهش اضافه شده. یه ۴-۵تایی هم شبانه ازش کم شده. تقریبا ۵۰ تایی روزانه و شبانه زیاد شده. اگه آخرین قبولی دولتی پارسال حدود ۲۲۰ بوده، امسال باید به ۲۵ برسه. چون ظرفیت بهره وری کم شده، نمی تونم ۵۰ تا به ۲۲۰ اصافه کنم.

بقیه ظرفیتای سیستم تغییرات زیادی نداشتنو خیلی کم بوده. بجز مجازیش که ۵۰ تایی کم شده.

آینده پژوهی هم از امیر کبیر کم شده و به صنعتی اصفهان اضافه شده. من فکر کنم صنعتی اصفهان تا ۱۰۰ راحت راحت قبول شن.  امیر کبیر هم راحت باید تا ۵۰ قبول شن.

تو بهره وری ظرفیت دولتیها حدود ۴۰-۴۵ تایی که شده که بیشترش مربوط به خوارزمیه که به گرایشهای دیگش اضافه کرده.فکر کنم به خاطر اضافه شدن ظرفیتای سیستم تو دانشگاههای تهران، عددای قبولی بهره وری تو دانشگاههای اصلی تهران (بجز خوارزمی که افت شدید می کنه) خیلی کم نشه. ولی مثلا شاید قبولی یزد از ۴۰۰ به کمتر از ۳۵۰ یا شایدمح نزدیکای ۳۰۰ برسه.

ظرفیت بهره وری تو پیام نور و غیر انتفاعی تغییر زیادی نکرده. مجازی ۲۰ تا صنعتی اصفهان زیاد کرده و بین الملل شریف هم ۴۰ تا کم کرده.

برای اینکه بشه دقیقتر صحبت کرد، فایل اکسل رو به روز می کنیم و تا فرداشب ایشال میذاریم رو سایت (البته زحمتش رو آقای حریرچی داره می کشه).

ایوزیان

8 دیدگاه برای “مقایسه دفترچه پارسال و امسال

 1. با سلام خدمت شما استاد: من با رتبه ی ۱۱۵ آینده پژوهی می تونم شبانه امیرکبیر قبول شم ؟

 2. سلام و خسه نباشی به دکتر عزیز
  ۱۳۸ سیستم کجا امیدوار باشم دکترجان..به صنعتی اصفهان امیدی هست؟؟؟!!!!
  شهرستانیم و نمیتونم مشاورتون و بیام
  ممنون از تمام زحماتتون

  1. سلام. روزانه رو ۵۰-۵۰ می دونم. ولی شبانش رو میارید ایشالا.

 3. سلام استاد
  با توجه به این ظرفیتها با رتبه ۱۴۰ بهره وری کجا قبول میشم؟
  به نظر شما به روزانه تربیت مدرس امید داشته باشم؟

  1. سلام.
   پارسال آورد آخریش همین بود. امسال رو نمی دونم

 4. استاد بهره وری چرا ظرفیتش انقدر کمه؟ با ۳۷۰ بهره وری نباید به هیچ جا امیدی داشت؟

  1. سلام.
   پارسال یزد میشد. امسال رو نمی دونم. تنها امیدتون می تونه به این باشه که سیستم یکم زیاد شد.
   ۳۰۴ تا کمتر بودید، به یزد خیلی امیدوار بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 23 اردیبهشت 92

د مه 13 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. ۱-  کارشناس صنایع با حداقل  ۳ سال سابقه کار مفید جهت  واحد برنامه ریزی ارسال رزومه : داخلی ۱۰۲ ۵۶۴۱۷۰۱۸ برای دریافت ۱۷ مورد […]