دریافت فطریه وکفاره های شما عزیزان‎

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر همراهان عزیز:

طاعات و عبادت همگی قبول

بار دیگر خداوند به همه ما توفیق داد تا یک رمضان دیگر را نیز تجربه کنیم.

این ماه میهمانی خدا هم رو به  پایان است امیدواریم که  بهره ما از این ایام مبارک فقط تشنگی و گرسنگی نبوده باشد و توانسته باشیم قدمی در راه تقرب یه خدا برداریم.

وظیفه خود دانستیم متناسب با این روزها ۲ مورد را به شما عزیزان  یادآوری کنیم:

۱-عده ای از ما در ماه رمضان امسال یا سال های گذشته به علت های مختلف ازجمله بیماری یا هر دلیل دیگری نتوانستیم روزه های خود را به طور کامل بگیریم و میخواهیم از طریق دادن “کفاره” دِین شرعی خود را ادا کنیم لذا حساب خیریه دانشجویی ما آماده دریافت کفاره های شما عزیزان میباشد.

۲- یکی از اعمال واجب در روز عید فطر پرداختن زکات “فطریه” است.

 

از آنجا که زکات غیرسادات بر سادات حرام است،  کسی که سادات نباشد نمی‏تواند زکات فطریه را به سادات بدهد. اما اگر کسی سادات باشد می تواند فطریه را به سادات (فطریه خاص) و غیر سادات(فطریه عام) بدهد.

بنابراین ، اینکه نوع فطریه پرداخت شده از سمت شما “فطریه عام” است  یا “فطریه خاص” از اهمیت بالایی برخوردار است ، پس ما از تک تک شما عزیزان میخواهیم که پس از واریز فطریه خود به حساب اعلام شده ما را از مبلغ فطریه خود و نوع آن از طریق ایمیل kind.students@gmail.com مطلع نمایید.

همچنین میدانید که بر معذورین از روزه گرفتن نیز پرداخت زکات فطریه واجب است و آنها نیز شایسته است که با پرداخت زکات فطریه، سلامتی جسم و روح و ایمان خود را بیمه کنند.

انشالله…


به صفحه ما درفیسبوک ملحق شوید

صفحه اینستاگرام ما را follow  کنید: kind.students

با زدن تنها یک ایمیل به ما بپیوندید:  kind.students@gmail.com

بنیاد خیریه ای که مورد اعتماد ما هستند و در همه زمینه ها  به “خیریه دانشجویی ما” کمک میکنند: بنیاد فارس المومنین

 شماره کارت, جهت دریافت کمک های شما دوستان:

شماره کارت:
۶۱۰۴۳۳۷۹۸۶۸۸۴۲۶۸

مجید ایوزیان

بانک ملت

یاعلی

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 29 تیر 94 (20 مورد)

د جولای 20 , 2015
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرس iedepcrm@gmail.com  ارسال نمایند. ۱-یک نفر مهندس صنایع – علاقه مند به فنی- ( شهریار – رباط کریم- اسلامشهر ) نیازمندیم. ۵۶۲۲۷۹۲۷     جهت دریافت […]