ثبت نام ۳۲ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام ۳۲ هزار و ۴۸۰ نفر در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ برای تکمیل ظرفیت در این مقطع خبر داد.

دکتر سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۳۲ هزار و ۴۸۰ نفر در تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده اند و نتایج آن تا پایان مهرماه اعلام می شود.

وی افزود: ظرفیت پذیرش نهایی در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال جاری، ۳ هزار و ۵۷۰ نفر است و دانشگاهها مختار هستند نیمسال پذیرش برای این دسته از دانشجویان را نسبت به امکانات موجود در دانشگاهها، نیمسال اول یا نیمسال دوم اعلام کنند.

کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ در ۱۴۲ کد رشته امتحانی و در روزهای ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه برگزار شد و ۸۷۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند و نتایج آزمون ۸ شهریور اعلام شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته امکان تغییر در زمان تکمیل ظرفیت را داشتند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حذف دو کنکور دانشگاه آزاد تا 1404/ ورود بدون کنکور به ارشد و دکتری

ش اکتبر 8 , 2011
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از حذف کنکور دوره کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه تا سال ۱۴۰۴ خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، کریم زارع با اشاره به حذف کنکور کاردانی دانشگاه آزاد گفت: امیدواریم همانطور که کنکور دوره کاردانی حذف شد بتوانیم تا سال ۱۴۰۴ کنکور دوره کارشناسی ارشد و […]