۲۴آذر-آزمون جامع مدیریت پروژه

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه برگزار می کند:

بدین وسیله به اطلاع می رساند

آزمون جامع مدیریت پروژه در تاریخ ۹۱/۹/۲۴  ساعت ۱۵ در محل موسسه توسعه برگزار می گردد. به افرای که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شوند، گواهینامه معتبر کارشناس پروژه اعطا می گردد.

هزینه شرکت در این آزمون برای افرادی که دوره تربیت کارشناس پروژه(PMBOK+ MSP + P6) را به صورت کامل شرکت کرده اند(از دوره های موسسه توسعه یا پژوهش) رایگان بوده و برای کسانی که از یک یا دو دوره استفاده نموده اند ۴۴٫۰۰۰ تومان و برای شرکت کنندگان آزاد ۸۸٫۰۰۰ تومان می باشد.

شایان ذکر است مواردی که در آزمون ارزیابی می شود عبارتند از : مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK، نرم افزار MSP و نرم افزار P6.

تذکر: تمامی شرکت کنندگان اعم از افرادی که آزمون را به صورت رایگان شرکت می کنند، برای شرکت در آزمون باید از طریق موسسه ثبت نام نمایند تا اسم آنها به عنوان شرکت کننده در آزمون ثبت گردد.در غیر این صورت از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر

۸۸۷۳۱۰۲۳

Tihe.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

24آذر-شروع دوره الگوریتم های فراابتکاری

ی دسامبر 9 , 2012
بدین وسیله به اطلاع می رساند دوره الگوریتم های فراابتکاری و کدنویسی آنها در متلب در تاریخ جمعه ۹۱/۹/۲۴  آغاز می گردد. این دوره در راستای تربیت پژوهشگر طراحی و تدوین گردیده است. منظور از پژوهشگر، فردی است که توانائی کشف خلاء دانشی در موضوع مورد علاقه خود را داشته […]