جشنواره پاییزه: برگزاری همزمان دوره های GAMS، MATLAB و فرا ابتکاری با تخفیفات ویژه

برگزاری همزمان دوره های GAMS، MATLAB و فرا ابتکاری در جشنواره پاییزه با تخفیفات ویژه:

به اطلاع میرساند، موسسه توسعه در راستای رفاه حال دانشپذیران و تربیت پژوهشگران نمونه، اقدام به طراحی بسته آموزشی پژوهشگر نموده که از سه دوره آموزش نرم افزار GAMS، MATLAB و آشنایی با الگوریتم های فرا ابتکاری تشکیل شده است که در قالب جشنواره پاییزه از تخفیفات ویژه برخوردار گشته.

اطلاعات تکمیلی به شرح زیر می باشد:

۱٫دوره آموزشی GAMS:

همواره داشتن ابزاری مناسب و متناسب با حجم مدل ریاضی مورد بحث، برای مدل‌سازان به‌عنوان دغدغه به حساب می‌آید چراکه در میان ابزارهای موجود هریک نسبت به دیگری از مزایا و معایبی برخوردارند. لذا اگر اصلی‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزارها را سهولت در ورود داده‌ها، سرعت و دقت حل مدل و انعطاف‌پذیری در قبال تغییرات مدل در نظر بگیریم، نرم‌افزار GAMS از محبوبیت خاصی در بین مدل‌سازان برخوردار است چراکه بهترین ابزار برای حل مدل‌های قطعی و خطی، براساس ویژگی‌هایی که پیش از این بدان اشاره کردیم، قلمداد می‌شود و سهولت ورود داده‌ها و بهینگی جواب‌ها در حد بسیار خوبی هست. این نرم‌افزار همواره مورد استفاده وسیع دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری مهندسی صنایع و مدیران تولید بوده و سهولت کار با نرم‌افزار برجسته‌ترین ویژگی آن به حساب می‌آید.

۲٫دوره آموزشی MATLAB:

نرم‌افزارهای مختلفی برای حل مدل‌های ریاضی، تحلیل جواب‌های مسأله در مناطق جواب و تعیین جواب بهینه وجود دارد اما به تبع کارکرد هریک محدوده‌ای مشخص دارد و اگر مسأله از ابعاد کارکرد نرم‌افزار خارج شود زمان حل افزایش می‌یابد و متعاقب آن دقت جواب بدست آمده کاهش می‌یابد. نرم‌افزار Matlab کاملترین نرم‌افزار در این حوزه می‌باشد که جهت حل مسائل مختلف ریاضی در ابعاد ساده تا پیچیده مطلوب‌ترین عملکرد را نسبت به سایر نرم‌افزارهای مطرح در این حوزه دارد. اما لازم به ذکر است که این عملکرد مطلوب نیاز به دانش کافی از کدنویسی در این نرم‌افزار دارد و این امر مستقیماً در کیفیت جواب مسأله تأثیرگذار خواهد بود.

۳٫دوره آموزشی الگوریتم های فرا ابتکاری:

این دوره در راستای تربیت پژوهشگر طراحی و تدوین گردیده است. منظور از پژوهشگر، فردی است که توانائی کشف خلاء دانشی در موضوع مورد علاقه خود را داشته و پس از انتخاب موضوع و عنوان مناسب، با توجه به آگاهی کافی نسبت به اصول مقاله نویسی به زبان فارسی و یا انگلیسی نسبت به نگارش آن اقدام نماید.

۱٫ثبت نام همزمان دوره های GAMS، MATLAB با ۳۰% تخفیف

GAMS: مدت ۱۲ ساعت

۵شنبه ۹۶/۰۹/۲۳ (۱۴-۲۰)

۵شنبه ۹۶/۰۹/۳۰ (۱۴-۲۰)

MATLAB: مدت ۱۲ ساعت

جمعه ۹۶/۰۹/۲۴ (۸-۱۴)

جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ (۸-۱۴)

هزینه قابل پرداخت با احتساب ۳۰% تخفیف: ۲۵۶٫۲۰۰ تومان

۲٫ثبت نام همزمان دوره های GAMS، MATLAB و فرا ابتکاری با ۴۰% تخفیف

GAMS: مدت ۱۲ ساعت

۵شنبه ۹۶/۰۹/۲۳ (۱۴-۲۰)

۵شنبه ۹۶/۰۹/۳۰ (۱۴-۲۰)

MATLAB: مدت ۱۲ ساعت

جمعه ۹۶/۰۹/۲۴ (۸-۱۴)

جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ (۸-۱۴)

دوره فرا ابتکاری: ۲۶ ساعت

۵شنبه ۹۶/۱۰/۰۷ (۱۴-۲۰)

جمعه ۹۶/۱۰/۰۸ (۸-۱۴)

۵شنبه ۹۶/۱۰/۱۴ (۱۴-۲۰)

جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ (۸-۱۴)

هزینه قابل پرداخت با احتساب ۴۰% تخفیف: ۴۸۸٫۴۰۰ تومان

از طریق ارسال تلگرام به شماره ۰۹۳۷۸۱۸۹۲۴۳ اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در دوره های فوق به سایت www.tihe.ac.ir مراجعه و یا از طریق زیر اقدام نمایند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمایید.

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شروع دورهPertmaster -ممیزی و تربیت مشاور-ارزش گذاری سهام شرکتها از 2 آذر ماه

پ نوامبر 16 , 2017
موسسه توسعه با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع برگزار می کند: شروع دوره های  PertMaster – ممیزی داخلی و تربیت مشاور – ارزش گذاری سهام شرکتها از پنج شنبه ۲ آذر ماه ۹۶   گزیده ای از محتوای دوره آشنایی با مدیریت ریسک یا نرم افزار Oracle Primavera Pertmaster: فرآیند […]