پیشنهاد شگفت انگیز طرح ریزی و موجودی

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

پیشنهادات از طریق منوی جدید پیشنهادات شگفت انگیز در صفحه اصلی قابل رویت است که به صورت معکوس تا اتمام مهلت ثبت نام زمان آن رو به کاهش خواهد بود.

طریقه ثبت نام در کلیه پیشنهادهای شگفت انگیز، فقط به صورت غیرحضوری و آنلاین است. به هنگام ثبت نام حتما در بخش توضیحات قید نمایید که مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز است.

نهمین پیشنهاد شگفت انگیز
کلاس نکته و تست آمار و احتمالات – نکته و تست تحقیق در عملیات
زمان برگزاری  (لینک برنامه)
شروع دوره از ۲۳ مهر
مدت دوره ۸۴ ساعت
هزینه اصلی کلاس ۶۲۵۰۰۰ تومان
هزینه پیشنهاد شگفت انگیز ۴۳۷۰۰۰ تومان
شرایط و حالت ویژه این طرح فقط برای کلاسهای دوره پاییز برقرار است.
اعتبار ثبت نام در طرح ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ مهر
ظرفیت ثبت نام این طرح ۷ نفر

* جهت ثبت نام می توان با پرداخت تمام مبلغ از طریق دکمه ثبت نام آنلاین در طرح شرکت نموده و جهت تکمیل ثبت نام با موسسه تماس بگیرید.

جهت ثبت نام در این طرح از بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شروع کلاسهای موجودی و طرحریزی - 25 مهر

پ اکتبر 16 , 2014
به اطلاع کلیه ی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد میرساند: کلاس کنترل تولید و موجودی  و طرحریزی واحدهای صنعتی  طبق برنامه ی اعلام شده از تاریخ ۲۵ مهر ( جمعه هفته جاری ) برگزار می گردد. شایان ذکر است دریافت کارت کلاسی برای تمامی دانشپذیران جهت حضور در کلاس مذکور الزامی می باشد. نام درس […]