کتابهای ارشد صنایع در نمایشگاه کتاب

وضعیت کتابهای ارشد صنایع به نقل از سایت پژوهش

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به عنوان بزرگترین گروه تخصصی چاپ و نشر کتابهای مرجع کنکور کارشناسی مهندسی صنایع و سیستم با همکاری برجسته ترین اساتید، در نمایشگاه تخصصی کتاب اردیبهشت ماه ۹۳ حضور خواهد داشت.

علاوه بر غرفه دپارتمان تخصصی صنایع در نمایشگاه، شما می توانید سری کتابهای دپارتمان تخصصی صنایع را از سالن ۱۵ ناشران دانشگاهی و غرفه ۴۴۷ انتشارات نگاه دانش تهیه نمایید.

در زیر کتابهای جدید دپارتمان و تغییرات آنها بازگو شده است:

برنامه ریزی کنترل تولید موجودی ها:

این کتاب با اصلاح اشکالات اندک و افزوده شدن تستهای جدید و کنکور سراسری ۹۳، دومین ویرایش خود را روانه بازار ساخته است. استاد محمدهادی نیکوفکر و استاد وحید عبداله زاده از مولفین به نام کنکور ارشد، نویسنده کتاب هستند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ جدید کتاب کنترل تولید و موجودی  انتشارات نگاه دانش کلیک نمایید.

زبان عمومی ارشد زیر ذره بین – جلد دوم

این کتاب به عنوان مهمترین منبع گرامر زبان کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته ها شناخته می شود. از این کتاب در نمایشگاه کتاب و غرفه انتشارات نگاه دانش رونمایی خواهد شد.

جلد دوم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین شامل سه زیر بخش اصلی، “پاسخ کاملا تشریحی کلوزتستهای زبان عمومی کنکور ارشد کلیه رشته‌ها و گرایشات از سال ۸۶ تا ۹۳”، “بررسی کامل دستور زبان انگلیسی به همراه نکات ضروری” و “آزمونهای منتخب و تألیفی از قواعد مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی (به صورت کلوزتست)” میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین – جلد اول و دوم اینجا کلیک کنید.

همچنین جهت دانلود بخشهایی از کتاب می توانید از این لینک استفاده نمایید.

پاسخ کنکورهای کارشناسی ارشد مهندسی صنایع ۸۵ تا ۹۳

این کتاب نیز با افزوده شدن کنکور ۹۳ در انتهای نمایشگاه کتاب به چاپ و توزیع خواهد رسید. اساتید برجسته دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به سوالات کنکور کارشناسی ارشد پاسخ داده اند.

مولفین این کتاب عبارتند از: دکتر امیرحسین امیری، دکتر مجید ایوزیان، دکتر مازیار زاهدی سرشت، مهندس شایان، دکتر اسماعیلی، دکتر سبزه پرور، استاد عبداله زاده و استاد نیکوفکر.

انتشارات: نگاه دانش

دوحلدی آمار و احتمالات 

کتاب دو جلدی آمار و احتمالات دکتر ایوزیان، دکتر واقفی و دکتر اسماعیلی، چاپ انتشارات ترمه، با ویرایش جدید خود در نمایشگاه کتاب عرضه می شود. مهمترین مرجع آمار و احتمالات کنکور کارشناسی ارشد، جلد اول خود را با ویرایش چهارم و جلد دوم را با ویرایش سوم در نمایشگاه کتاب و غرفه انتشارات ترمه عرضه نموده است.

تحلیل اقتصادی پیشرفته

کتاب تحلیل اقتصادی پیشرفته تالیف مهندس عباس زاده، در نمایشگاه کتاب با ویرایش جدید خود و در انتشارات نگاه دانش به فروش می رسد. این کتاب، منبع اصلی اقتصاد مهندسی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع است. تغییرات این کتاب نسبت به چاپ قبلی اندک است.

زبان تخصصی مهندسی صنایع – مهندس شایان

کتاب زبان تخصصی مهندسی صنایع تالیف مهندس شایان، کامل ترین کتاب زبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم در کشور، با ویرایش جدید خود و افزوده شدن تستهای سال ۹۳ و ۸ مرحله آزمون تالیفی به همراه توضیح و بسط فراوان متون تخصصی مهندسی صنایع در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.

این ویرایش از کتاب آن را به کامل ترین و مهمترین منبع زبان تخصصی مهندسی صنایع مبدل نموده است.

اخبار سایر کتابهای دپارتمان صنایع:

کتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی در حال حاضر با توجه به ویرایش صورت گرفته، بدون تغییر در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد. همچنین کتاب کنترل کیفیت آماری نیز با توجه به ویرایشهای قبلی، بدون تغییر در نمایشگاه کتاب عرضه می شود. کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین جلد اول، با همان ویرایش دوم در نمایشگاه عرضه می شود. افرادی که این ویرایش را تهیه نمایند، قادر خواهند بود تا در آینده تغییرات کتاب را نسبت به ویرایش جدید به صورت کامل از سایت باشگاه مهندسان صنایع ایران دانلود نمایند.  سایر کتب دپارتمان بدون تغییر در نمایشگاه کتاب و غرفه نگاه دانش قابل دریافت است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کتاب بر روی تصویر آن کلیک نمایید.

همچنین جهت مشاهده لیست منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-مهندسی صنایع و مالی کلیک نمایید.

جهت مشاهده لیست منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-سیستمهای اقتصادی اجتماعی و مدیریت سیستم و بهره وری کلیک نمایید.

2000سوال چهارگزینه ای تحقیق در عملیات جلد اول

طرح ریزی واحد های صنعتی

کنترل کیفیت آماری

مجموعه سوالات کنکور کارشناسی دانشگاه سراسری -مهندسی صنایع-صنایع مالی

2000سوال چهار گزینه ای آمار و احتمالات مهندسی

اقتصاد مهندسی

تحقیق در عملیات 1

مجموعه سوالات ارشد آزاد مهندسی صنایع-مهندسی صنایع

8 مرحله آزمون صنایع- مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی و مدیریت سیستم های بهروری

8 مرحله ازمون آزمایشی صنایع- صنایع

زبان عمومی ارشد زیر ذربین

تحقیق در عملیات 2

تحلیل اقتصادی پیشرفته عباس زاده نگاه دانش    

مجموعه سوالات ارشد آزاد مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی مهندسی صنایع مدیریت و بهره وری

زبان عمومی ارشد زیر ذره بین - گرامر زبان عمومی کنکور ارشد

 برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 13 اردیبهشت 93

ش مه 3 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- کارشناس یا کارشناس ارشد مهندسی صنایع، مدیریت و یا MBA علاقه مند به بازاریابی محصولات نرم افزاری، جهت استخدام در […]