کارگاه رایگان تحقیق در عملیات و کنترل پروژه – چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت

 

شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آمادگی برای قبولی در آن یکی از مقاطع حساس زندگی تحصیلی است، به خصوص که در سال‌های اخیر رقابت برای قبولی در بهترین دانشگاه‌ها بسیار شدت گرفته است، این رقابت در رشته‌های پر طرفداری مانند مهندسی صنایع و سیستم دو چندان می‌شود. به همین دلیل روش‌های آمادگی برای قبولی در این کنکور بسیار پر اهمیت است، بدیهی‌ست تنها مطالعه کتب مرجع که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود پاسخگوی این سطح رقابت نیست به همین دلیل داوطلبان باید از خدمات مناسب کمک آموزشی استفاده نمایند.

در همین خصوص موسسه پژوهش در نظر دارد جهت آشنایی بیشتر دانشجویان متقاضی خدمات مربوط به کارشناسی ارشد و دکتری با شمای کلی کلاسهای دپارتمان صنایع، یک دوره کارگاه رایگان کنترل پروژه و تحقیق در عملیات برگزار نماید.

برای ثبت نام در این کارگاه رایگان که با حضور دکتر زاهدی سرشت ( برترین مدرس تحقیق در عملیات و کنترل پروژه ) برگزار می شود اینجا کلیک کنید.


زمان : چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت – ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰

مکان : موسسه پژوهش

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 28 اردیبهشت 93

ی مه 18 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- به مهندس صنایع جهت کنترل کیفیت در تهران نیازمندم. تلفن۰۲۱۸۸۲۴۵۳۱۲ جهت دریافت ۱۲ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع […]