چاپ جلد دوم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

نقل خبر از سایت پرتال دانشگاهی کشور

معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها)

از جلد دوم کتاب “زبان عمومی ارشد زیر ذره بین” نوشته هادی جهانشاهی و الناز یوسف زاده، توسط انتشارات نگاه دانش در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی خواهد شد.
در این خبر نیم نگاهی به ویژگی‌های منحصر به فرد این کتاب انداخته ایم که می‌تواند نیاز شما را جهت پاسخگویی به ۵ سوال گرامر زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد برطرف نماید. همچنین درک شما را از ساختار جمله و به منظور پاسخگویی به سایر سوالات به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد.

زبان عمومی ارشد زیر ذره بین جلد دوم
زبان عمومی ارشد زیر ذره بین جلد دوم

زیر ذره بین، به سوالات زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته‌ها از سال ۸۶ تا ۹۳ پاسخ داده است. پاسخ‌ها کاملاً تشریحی هستند، منبع هر متن ذکر شده و علاوه بر پاسخ به سوال، دلایل رد سایر گزینه ها (یک به یک) از نظر گرامری به صورت مبسوط داده شده است.
افزون بر پاسخگویی به سوالات زبان عمومی ۵۱ دوره کنکور کارشناسی ارشد، ویژگی ممتاز دیگر این کتاب توضیحات مباحث گرامری کنکور کارشناسی ارشد است. مبحث دستور زبان انگلیسی این کتاب کاملا بر پایه روند سوالات کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته ها در سالهای اخیر نوشته است. مثلا تنها از مبحث شبه جمله که در این کتاب به صورت جامع توضیح داده شده، تا کنون ۷۸ تست گرامر در رشته های مختلف طرح شده است! یا از مبحث جملات معلوم و مجهول ۱۹ تست مطرح شده است. ویژگی جالب این کتاب در اینجاست که تعداد سوالات مطرح شده از هر بحث را در شروع آن مبحث ذکر نموده که می تواند تقسیم بندی ساده ای از اهمیت هر مبحث پیش روی شما قرار دهد.
از فصول مهم دیگر این کتاب، تستهای تالیفی گرامر به صورت کلوزتست و جداول خلاصه گرامری ناب و خاصترجمه شده به زبان فارسی می باشد.
این کتاب در نمایشگاه کتاب، در سالن ۱۵ ناشران دانشگاهی و غرفه ۴۴۷ انتشارات نگاه دانش رونمایی و عرضه خواهد شد. قیمت کتاب ۱۵٫۰۰۰ تومان است.

جهت توضیحات بیشتر در مورد جلد دوم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید از طریق این لینک بخشهایی از جلد دوم کتاب را دانلود نمایید.
پیش از این تحت مطلبی در پرتال دانشگاهی، جلد اول همین کتاب را جهت معرفی و دانلود قرار داده بود:

معرفی و دانلود کتاب “زبان عمومی ارشد زیر ذره بین” ویژه برای لغات زبان عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هدیه موسسه پژوهش به مناسبت روز مرد

ی مه 11 , 2014
به مناسبت تولد مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز مرد موسسه پژوهش برای آقایان ۲۴ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است، شرایط این طرح به صورت زیر می‌باشد: این طرح فقط برای آقایان می‌باشد و خانم ها نمی‌توانند از تخفیف این طرح استفاده نمایند. ۲۵ درصد تخفیف برای […]