پیشنهاد شگفت انگیز(۶):تخفیف ویژه آمار دکتر ایوزیان و تحقیق دکتر زاهدی

اطلاعیه دپارتمان مهندسی صنایع

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

پیشنهادات از طریق منوی جدید پیشنهادات شگفت انگیز در صفحه اصلی قابل رویت است که به صورت معکوس تا اتمام مهلت ثبت نام زمان آن رو به کاهش خواهد بود.

طریقه ثبت نام در کلیه پیشنهادهای شگفت انگیز، فقط به صورت غیرحضوری و آنلاین است. به هنگام ثبت نام حتما در بخش توضیحات قید نمایید که مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز است.

ششمین پیشنهاد شگفت انگیز
کلاس آمار و احتمالات مهندسی دکتر ایوزیان + تحقیق در عملیات ۱ و ۲ دکتر زاهدی سرشت
زمان برگزاری در طول هفته متغیر است به برنامه مراجعه فرمایید. (لینک برنامه)
شروع دوره از ۱۸ تیر (کدها حدود ۲هفته است که شروع شده اند)
مدت دوره ۱۰۰+۲۴ ساعت (به ازای هر درس)
هزینه اصلی کلاس ۷۹۵٫۰۰۰ تومان (به ازای هر درس)
هزینه پیشنهاد شگفت انگیز ۴۹۹٫۰۰۰ تومان (به ازای هر درس)
اعتبار ثبت نام در طرح ساعت ۲۴ سه شنبه ۱ مردادماه
ظرفیت ثبت نام این طرح تنها ۱۰ نفـــر

اساتید دکتر ایوزیان و دکتر زاهدی سرشت، از با سابقه ترین اساتید این دروس جهت کنکور کارشناسی ارشد هستند که هریک با بیش از یک دهه سابقه تدریس و تعداد بیشمار رتبه تک رقمی در کنکورهای سالهای اخیر از افتخارات موسسه پژوهش هستند.

* جهت ثبت نام می توان با پرداخت حداقل ۴۰۰٫۰۰۰ تومان از طریق منو در طرح شرکت نموده و جهت تکمیل ثبت نام با موسسه تماس بگیرید.

جهت ثبت نام در این طرح از بر روی گزینه زیر کلیک نمایید:

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 30 تیر 92

ی جولای 21 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com  ارسال نمایند. ۱- مهندس صنایع  سیستم های مدیریت کیفیت  موسسه معتبر تحقیقاتی خودروسازی jobsonkhodro@gmail.com برای دریافت ۶ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ […]