پیشنهاد شگفت انگیز(۱): تخفیف بسیار ویژه آمار و تحقیق دکتر خاکبازان (مدت محدود)

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

پیشنهادات از طریق منوی جدید پیشنهادات شگفت انگیز در صفحه اصلی قابل رویت است که به صورت معکوس تا اتمام مهلت ثبت نام زمان آن رو به کاهش خواهد بود.

طریقه ثبت نام در کلیه پیشنهادهای شگفت انگیز، فقط به صورت غیرحضوری و آنلاین است. به هنگام ثبت نام حتما در بخش توضیحات قید نمایید که مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز است.

چهارمین پیشنهاد شگفت انگیز
کلاس آمار و احتمالات مهندسی + تحقیق در عملیات ۱ و ۲ دکتر خاکبازان
زمان برگزاری سه شنبه ها و چهارشنبه ها (لینک برنامه)
شروع دوره از ۱۶ تیر
مدت دوره ۱۰۰+۱۰۰ ساعت
هزینه اصلی کلاس ۷۸۹٫۰۰۰ تومان
هزینه پیشنهاد شگفت انگیز ۵۸۹٫۰۰۰ تومان (برای دو درس)
شرایط و حالت ویژه این طرح فقط برای افرادی است که هر دو درس را همزمان ثبت نام نمایند.
اعتبار ثبت نام در طرح ساعت ۲۴ دوشنبه ۲ تیرماه
ظرفیت ثبت نام این طرح تنها ۱۰ نفـــر

دکتر خاکبازان از اساتید برجسته آمار و تحقیق در عملیات هستند که مدتهاست در تدریس این دروس در تهران و سایر شهرها با موسسه پژوهش همکاری دارند. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدرس هستند.

* جهت ثبت نام می توان با پرداخت حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ تومان از طریق منو در طرح شرکت نموده و جهت تکمیل ثبت نام با موسسه تماس بگیرید.

جهت ثبت نام در این طرح از بر روی گزینه زیر کلیک نمایید:

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

ی ژوئن 15 , 2014
مرحله مصاحبه با پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون و با آزمون دکتری دانشگاه آزاد از امروز آغاز شد.جدول زمانبندی ۵۱ رشته دکتری تخصصی (PHD) بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت.همچنین فرایند مصاحبه پذیرفته شدگان با آزمون و بدون آزمون از امروز در واحدهای دانشگاه آزاد آغاز شد.با توجه به اینکه […]