پیشنهاد شگفت انگیز ۷ – تخفیف ویژه آمار و تحقیق

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

پیشنهادات از طریق منوی جدید پیشنهادات شگفت انگیز در صفحه اصلی قابل رویت است که به صورت معکوس تا اتمام مهلت ثبت نام زمان آن رو به کاهش خواهد بود.

طریقه ثبت نام در کلیه پیشنهادهای شگفت انگیز، فقط به صورت غیرحضوری و آنلاین است. به هنگام ثبت نام حتما در بخش توضیحات قید نمایید که مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز است.

دومین پیشنهاد شگفت انگیز
کلاس آمار و احتمالات – تحقیق در عملیات
زمان برگزاری  (لینک برنامه)
شروع دوره از ۱۶ مهر
مدت دوره ۲۰۰+۴۸ ساعت
هزینه اصلی کلاس ۱۷۳۰٫۰۰۰ تومان
هزینه پیشنهاد شگفت انگیز ۱۴۷۰٫۰۰۰ تومان
شرایط و حالت ویژه این طرح فقط برای کلاسهای دوره پاییز برقرار است.
اعتبار ثبت نام در طرح ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۳ مهر
ظرفیت ثبت نام این طرح نامحدود

* جهت ثبت نام می توان با پرداخت تمام مبلغ از طریق دکمه ثبت نام آنلاین در طرح شرکت نموده و جهت تکمیل ثبت نام با موسسه تماس بگیرید.۰۲۱۸۶۷۴۱

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 19 مهر 93 (26مورد)

ش اکتبر 11 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- مهندس صنایع ساکن محدوده شهر قدس نیازمندیم. ۴۴۹۸۰۶۸۸ جهت دریافت ۲۵ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ […]