پژوهشکده توسعه تکنولوژی در دو رشته تحصیلی دانشجوی دکترا می پذیرد

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو: تهران- پژوهشکده توسعه تکنولوژی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در دومین دوره‌ پذیرش دانشجوی دکترای تخصصی پژوهش محور (OhD by Research) در رشته‌ های مکانیک و صنایع با گرایش‌های مختلف از میان پذیرفته شدگان آزمون دکتری ۹۱ دانشجو می‌پذیرد.

پذیرش دانشجو در رشته‌ی مکانیک با دو گرایش ‘ساخت وتولید ‘ و گرایش ‘طراحی کاربردی جامدات ‘ و در رشته‌ی صنایع با گرایش’ صنایع’ انجام می‌شود.

در نخستین دوره‌ی پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور پژوهشکده توسعه تکنولوژی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در سال ۱۳۹۰، گزینش از میان پذیرفته شدگان آزمون سراسری تحصیلات تکمیلی در همین دو رشته انجام شد و پنج نفر در این رشته‌ها پذیرش شدند.

این دوره‌ها با رویکرد حل مشکلات صنعت و جامعه و انجام پژوهش‌های هدفمند در بستر اجرای پروژه‌های صنعتی طرح‌ریزی شده است و در آنها مباحثی همچون کارآفرینی، ارتقای علمی دانشجویان و ایجاد مهارتهای کسب وکار دنبال می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ضرايب و مواد آزمون جهت پذيرش دانشجوی ورودی مهرماه کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 2

د آگوست 6 , 2012
گروه آزمون و سنجش: ضرایب و مواد آزمون جهت پذیرش دانشجوی ورودی مهرماه ۹۲-۹۱ در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ۲ اعلام شد. به گزارش مهر، دانشگاه تهران ۲ در ۵۴ رشته در ۴ گروه آزمایشی هنر، علوم انسانی و MBA، گروه علوم پایه و گروه فنی و مهندسی دانشجو […]