هشدارهای کنکوری به داوطلبان ارشد ۹۲ آزاد و حضور نیروی انتظامی در صورت تخلف

مهمترین تذکرات مربوط به تخلفات کنکور کارشناسی ارشد سال آینده دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، مهمترین تذکرات انضباطی به داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
بر این اساس، برنامه ریزی مراحل اجرایی آزمونهای این دانشگاه با به کارگیری شیوه های نوین به گونه ای تنظیم شده که در آن امکان تخلف، تقلب و یا سوء استفاده وجود ندارد و در صورت بروز چنین مواردی، موضوع در اسرع وقت کشف و با پیگیری مسئولان دانشگاه و در صورت لزوم نیروی انتظامی، عوامل اینگونه تخلفات شناسایی و تحت پیگرد قرار می گیرند.
مطابق ماده ۵ قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که در سال ۸۴ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
” الف – ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی نظمی در برگزاری آزمون گردد و یا به همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه دار.
ب – ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
۱٫ ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون
۲٫ تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سؤال به منظور تخلف در آزمون
۳٫ ثبت نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیر مجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه دار
د – کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سؤالات
ه – دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها
و- هرگونه تغییر غیر مجاز سؤالات، اوراق و پاسخنامه های داوطلبان یا سایرمدارک و دفاتر مربوط به آزمون
ز- افشای سؤالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن با شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح – خرید یا فروش سؤالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سؤالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیر واقعی باشد.
مرتکبین تخلفات و جرایم مذکور مطابق مواد ۶ الی ۱۳ این قانون مشمول مجازات خواهند شد، لذا داوطلبان اطمینان کامل داشته باشند که تنها معلومات و اندوخته های علمی آنان در هر آزمون ملاک عمل قرار می گیرد.”
ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی تا شنبه ۲۱ بهمن ماه ادامه دارد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 15 بهمن 91

ی فوریه 3 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com ارسال نمایند. ۱- یک شرکت مهندسی به تعدادی نیروی مجرب با تخصص های ذیل نیازمند است: کارشناس صنایع با تجربه تحلیل سیستم آشنا با BPMN […]