نحوه رفع نقص کارت آزمون دکتری آزاد ۹۳

 بنا براطلاعیه پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان باید توجه داشته باشند چنانچه  پس از دریافت کارت ورود به جلسه، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، زبان خارجه، و یاعکس ملاحظه نمودند لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی (حوزه امتحانی) خود مراجعه نمایند ( آدرس کلیه واحدهای مجری برگزاری آزمون ورودی دکتری تخصصصی سال ۱۳۹۳ در دفترچه راهنمای آزمون مذکور درج شده است).

تذکر: داوطلبانی که شهر تهران را بعنوان حوزه امتحانی خود منظور نموده اند لازم است مطابق جدول زمانی مندرج در این اطلاعیه به مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج) واحد تهران مرکزی مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه روز دوشنبه ۲۱/۱۱/۹۲ و چهارشنبه ۲۳/۱۱/۹۲ (صبح از ساعت ۸ الی ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۳ الی ۱۷ می باشد.

 مرکز رفع نقص کارت ورود به جلسه

آزمون دکتری تخصصی (Ph.D.) سال ۱۳۹۳

حوزه تهران (خواهران و برادران)

ساعت رفع نقص کارت ورود به جلسه: صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و عصر از ۱۳ تا ۱۷

زمان مراجعه

نام حوزه، نشانی  و تلفن

دوشنبه ۲۱/۱۱/۹۲

و

۲۳/۱۱/۹۲

مجتمع دانشگاهی ولیعصر «عج» تهران مرکزی

آدرس: میدان امام حسین (ع) – خیابان دماوند- نبش بیمارستان بوعلی.

تلفن :  ۳۳۷۹۱۹۳۰  – ۳۳۷۹۷۷۷۶

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۳

ش فوریه 8 , 2014
آزمون دکتری تخصصی  دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۳۹۳ در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در سراسر کشور برگزار می شود.داوطلبان این آزمون از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۲۰/۱۱/۹۲ می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به آدرس […]