نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۱ نیمه دوم تیر ماه اعلام می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:تهران – رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ این دانشگاه و دعوت به مصاحبه داوطلبان واجد شرایط از نیمه دوم تیر ماه خبر داد.

‘عبدالله سجادی جاغرق’ روز یکشنبه افزود: زمان دعوت به مصاحبه داوطلبان دارای بالاترین نمره در هر کدرشته محل به دانشگاه ها پس از برگزاری آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد و در نیمه دوم تیر ماه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای دانشگاه آزاد حداکثر تا دو برابر ظرفیت پذیرش رشته های دکتری خود از داوطلبان برای مصاحبه دعوت خواهند کرد.

سجادی جاغرق، ظرفیت پذیرش نهایی آزمون دکتری امسال دانشگاه آزاد را حدود سه هزار نفر اعلام کرد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی در این آزمون اواخر شهریور ماه بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون قرار خواهد گرفت.

آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی، روزهای چهارم و پنجم اسفند سال گذشته با حضور بیش از ۳۸ هزار داوطلب برگزار شد که از این تعداد ۳۶ درصد زن و ۶۴ درصد مرد بودند.

رقابت داوطلبان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در ۱۲۸ رشته و گرایش شامل ۲۸ رشته فنی و مهندسی، ۳۱ رشته علوم پایه، ۱۶ رشته دامپزشکی، ۳۰ رشته کشاورزی، ۷۵ رشته علوم انسانی و دو رشته هنر صورت گرفت.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه نهایی کلاسهای شهرستان

س ژوئن 26 , 2012
اطلاعیه دپارتمان با عنایت به لزوم ایجاد فرصتی برابر، برای دانشجویان تهرانی و شهرستانهای کشور، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع بر آن شد تا کلاسهای شهرستان را در سال جدید به شکلی مدون و برنامه ریزی شده در چند شهر بزرگ کشور برگزار نماید، از این رو اساتید پروازی کلاسهای خود […]