مهلت ثبت نام مجدد آزمون دکتری تمدید نمی شود

ایرنا- معاون سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۰ در ساعت ۲۴ امروز، (چهارشنبه) به پایان می رسد و تمدید نخواهد شد.

‘ابراهیم خدایی’ روز چهارشنبه با اعلام این مطلب گفت: مهلت ثبت نام مجدد و مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۰ از روز اول اسفندماه آغاز شده که تا ظهر امروز، تعداد یک هزار و ۲۰۰ ثبت نام جدید داوطلبان این آزمون در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به ثبت رسیده است. 
برمبنای تصمیم قبلی مسوولان آموزش عالی و سازمان سنجش، قرار بود آزمون دکتری نیمه متمرکز در حوزه های امتحانی مراکز ۹ استان کشور، برگزار شود که با توجه به تعداد زیاد متقاضیان شرکت در این آزمون، تصمیم براین شد که آزمون دکتری در مراکز همه استان های کشور، برگزار شود. 
برهمین اساس، آن دسته از داوطلبانی که برای شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۰ ثبت نام کرده اند تا ساعت ۲۴ امشب، فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، درصورت نیاز، محل استان حوزه امتحانی خود را تغییر دهند. 
تعداد ۱۲۷ هزار و ۳۵۳ داوطلب در مرحله اول ثبت نام متقاضیان آزمون دکتری نیمه متمرکز، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام این آزمون را تکمیل کردند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

وزیر دفاع آلمان: فعلا ازعنوان دکتری‌ام صرف نظر می‌کنم

پ فوریه 24 , 2011
ایسنا – وزیر دفاع آلمان در واکنش به اتهامات علیه وی مبنی بر سرقت علمی گفت که تا پایان بررسی‌های کامل دانشگاه بایروت از عنوان دکتری صرف نظر می‌کند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کارل تئودور تسو گوتنبرگ، وزیر دفاع آلمان به عنوان یکی از سیاستمداران محبوب آلمان و ستاره کابینه‌ی […]