معرفی متدی نوین در آموزش دروس آمار و تحقیق : متد استاد / مشاور

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش به پشتوانه حضور ۱۱ ساله در سطح اول کنکور ارشد مهندسی صنایع کشور، همواره درصدد ایجاد محصولات دارای ارزش افزوده مبتنی بر نیاز دانشجویان بوده است.
به سبب ارتباط نزدیک کادر اساتید، مشاوران و پرسنل دپارتمان با دانشجویان، همواره در هر سال دغدغه و چالش دانشجویان رصد و برای آن راه حلی اندیشیده می‌ شود.

امسال نیز با ارائه محصولی خاص و ویژه تحت عنوان “آموزش با متد استاد مشاور” به دنبال رفع حداکثری نیازهای دانشجویان در این شرایط خاص اجتماعی و پیشبرد هر چه بهتر ایشان به سوی موفقیت در کنکور ارشد صنایع ۱۴۰۰ هستیم.
این متد که برای اولین بار در موسسه برگزار می شود، شامل پکیجی از کلاس آنلاین و ویدیو های درس های آمارو احتمال دکتر ایوزیان و تحقیق در عملیات استاد ایمن پور می باشد.

در این متد، مدرس، ویدیو اصلی درس و حل تمرین آن را، با ارائه برنامه پیشرفت کلاس، مرور فصل ها، مشاوره و رفع اشکال در ۴۰ ساعت به صورت آنلاین، پیش خواهد برد. در متد استاد / مشاور، هر هفته ۲ ساعت کلاس آنلاین در یک روز مشخص برگزار می شود. استاد مربوطه در این جلسه برنامه ی پیشبرد کلاس در هفته ی گذشته و آینده را ارائه میدهد. فصل های مربوط به ویدیوی هر جلسه در این کلاس آنلاین مرور شده و رفع اشکال می شود. به عبارت دیگر این بدین معنا است که استاد هر کلاس، ویدیوی کلاس خود را با برنامه پیش می برد و به عنوان یک مشاور دانشجو را همراهی می کند.

در اصل در این متد، تمرکز بر بخش همراهی دانشجو، با مشاوره، رفع اشکال آنلاین، مرور مداوم و ایجاد ارتباط نزدیک و صمیمی با دانشجویان می‌ باشد.


محتوای هر پکیج :
**پکیج استاد مشاور درس آمار و احتمال دکتر ایوزیان:
۱۶۰ ساعت ویدیو کلاس آنلاین (شروع از مرداد ۹۹ و پایان آذر ۹۹) + ۱۰۰ ساعت ویدیوی کلاس حل تست (شروع از مرداد ۹۹ و پایان آذر ۹۹) + ۴۰ ساعت کلاس آنلاین مرور، برنامه ریزی و رفع اشکال (شروع آذر ۹۹ پایان فروردین ۱۴۰۰)


**پکیج استاد مشاور درس تحقیق در عملیات استاد ایمن پور:
۱۶۰ ساعت ویدیو کلاس آنلاین (شروع از مرداد ۹۹ و پایان آذر ۹۹) + ۵۰ ساعت ویدیوی کلاس حل تست (شروع از مرداد ۹۹ و پایان آذر ۹۹) + ۴۰ ساعت کلاس آنلاین مرور، برنامه ریزی و رفع اشکال (شروع آذر ۹۹ پایان فروردین ۱۴۰۰)

هر درس در این طرح شامل بیش از ۲۵۰ ساعت آموزش کامل و جامع با پوشش تمامی نیازهای دانشجویان می ‌باشد.

زهرا حاجی جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اطلاعیه مهم درمورد علت غیر فعال بودن سایت دکتر ایوزیان

ج ژانویه 29 , 2021
آقای دکتر ایوزیان قدیمی ترین مدرس کنکور ارشد و دکتری مهندسی صنایع و هم چنین مدرس برتر آمار مهندسی و تئوری احتمالات و کنترل کیفیت به علت فعالیت در شبکه های اجتماعی و همچنین پیگیری دنبال کنندگان از طریق شبکه های اجتماعی، در سایت فعالیت زیادی ندارند و همانطور که […]