مشخص شدن زمان اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه خبر داد و گفت که مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز نیز از ۲۹ فروردین ماه آغاز خواهد شد.
پرتال دانشگاهی به نقل از ˈحسین توکلیˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۲ از روز دوشنبه، ۲۶ فروردین ماه ۹۲ بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش قابل مشاهده است.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۲ شرکت کرده اند می توانند از تاریخ ۲۶ فروردین ماه ۹۲ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و با وارد کردن شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای شامل نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد به کارنامه نتیجه اولیه آزمون خود دسترسی پیدا کنند.
توکلی یادآور شد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز نیز از بعدازظهر روز شنبه، ۲۴ فروردین ماه ۹۲ به صورت فایل با ساختار pdf از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
وی تاکید کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شناخته می شوند می توانند از روز پنج شنبه، ۲۹ فروردین تا یکشنبه، اول اردیبهشت ماه ۹۲ نسبت به انتخاب و ثبت کدرشته های امتحانی انتخابی خود اقدام کنند.
به گفته سخنگوی سازمان سنجش، هر داوطلب مجاز به انتخاب رشته، حداکثر می تواند ۵۰ کدرشته محل از میان کدرشته محل های رشته امتحانی خود انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی درج کند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سهم برگزیدگان علمی و مربیان از پذیرش در دکتری و شرایط پذیرش دانشجوی شهریه ای

ی آوریل 7 , 2013
شیوه نامه پذیرش و ظرفیت دانشجو در دوره دکترای تخصصی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور ابلاغ شد. پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرنگار مهر، شیوه نامه پذیرش و ظرفیت دانشجو در دوره دکترای تخصصی دانشگاه‌ها و موسسات عالی و پژوهشی کشور مشتمل بر یک مقدمه پنج […]