مشاوره روز چهارشنبه

1

با سلام 

دو روز در این هفته برای مشاوره در خدمت بچه ها بودیم. از اونجایی که متقاضی خیلی زیاد بوده و ثبت نام بالا بوده برای چهارشنبه هم از ساعت ۱۳ الی ۱۷ برای مشاوره در موسسه پژوهش هستم. 
گویا برای این زمان، با کسانی که ثبت نام کردن تماس گرفته می شه. ظرفیت هم تکمیل شده. اگه ثبت نامی باز هم باشه از اونجایی که اول هفته بعد نمی تونم بیام، یه مشاوره هم برای آخرای هفته بعد می ذارم.
اما برای کسایی که نتونستن ثبت نام کنن هم دپارتمان یه مشاوره خوب با مهندس خاکبازان همون روز چهارشنبه از ۱۰ تا ۱۳ گذاشته. امکان حضور هم برای همه در این مشاوره هست. 
برای ثبت نام مشاوره تخصصی هم به سایت دپارتمان مهندسی صنایع پژوهش برید.

یک دیدگاه برای “مشاوره روز چهارشنبه

  1. سلام خسته نباشید.من دانشجوی ترم ۶صنایع هستم.به جز این ترم فقط ۱۱واحد دارم.نمیدونم ترم ۷ مرخصی بگیرم یا نه؟من ساکن مشهد هستم و دانشجوی بیرجند.اینقدر به خودم ایمان دارم که اگه بخوام میتونم نفر اول کنکور ارشد صنایع_صنایع بشم .فقط نیاز به کسی دارم که کمکم کنه بهم راه نشون بده؟منابع خوب معرفی کنین من اینجا به کسی دسترسی ندارم ولی حاضرم تمام تلاشمو بکنم؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امکان اصلاح درصدهای تخمین رتبه

س مارس 1 , 2011
با سلام دپارتمان صنایع گویا امکان اصلاح اطلاعات را در سایت قرار داده است.  برای این کار باید سه مورد از اطلاعات (نام، نام خانوادگی، شماره موبایل) عینا مشابه اطلاعات وارد شود و پس از ورود درصدهای جدید، بر روی دکمه اصلاح اطلاعات کلیک شود.  توضیحات بهتر و کاملتر در […]