لینک مستقیم دانلود دیکشنریهای اندروید فارسی و انگلیسی

با سلام حضور دانشجویان عزیز

شما می توانید از طریق لینک انتهای، سه نرم افزار عالی، ویژه گوشی های اندرویدی را به رایگان دریافت نمایید:

  • نرم افزار اندروید لغت نامه کمبریج (Audio Advanced Learner’s Dictionary 3rd Edition) – حجم: ۵۴۰ کیلوبایت – آپدیت تا ۳۰ مگابایت
  • لغت نامه تحلیلگران (شامل دیکشنری فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی لانگمن) – حجم: ۴۷ مگابایت
  • آموزش تلفظ صحیح زبان انگلیسی تحلیلگران – حجم: ۴۰ مگابایت

در انتهای این مطلب نیز به صورت مستقیم می توانید ویجت فارسی کتابهای ۱۱۰۰ واژه، ۵۰۴ لغت ضروری، ۴۰۰ واژه مک گروهیل، لغات ضروری تافل بارونز و ۳۰۰۰ لغت را دانلود نمایید.


یک سری توضیحات برای این مجموعه ها می بایست متذکر شد:

دیکشنری کمبریج

دیکشنری کمبریج، یک واژه نامه کامل است که تلفظ آفلاین لغات را نیز ارائه می دهد. (البته هرچه ما تست کردیم این بخش نرم افزار عملکرد خوبی نداشت و صدای تلفظش را نشنیدیم!) جدای تلفظ، شما می توانید معنای لغت را در قالب توضیح انگلیسی مشاهده نموده و همچنین برای حدود ۱۷۰٫۰۰۰ واژه، مثالهای متعدد و معانی گوناگون آن را به زبان انگلیسی مشاهده نمایید. متذکر می شویم که این نرم افزار به صورت انگلیسی به انگلیسی است و برای تقویت زبان شما بسیار راهگشا خواهد بود.

شایان ذکر است که شما می بایست پس از دریافت نرم افزار با حجم سبک، جهت دانلود کامل واژه نامه مجددا به اینترنت وصل شده و حجمی حدود ۳۰ مگابایت را مستقیما از طریق گوشی خود دانلود نمایید! البته این نوع بروز رسانی داخلی در بسیاری از نرم افزارها متداول شده است.

ورژن جدیدتر این نرم افزار (نسخه ۴) هم در کافه بازار موجود است اما از آنجایی که نسخه «۱ روزه» است!! و نیاز به کرک و کد فعال سازی دارد، لذا همین ورژن بهترین گزینه برای استفاده است.

لغت نامه تحلیلگران

لغت نامه تحلیلگران به چند دلیل بهترین واژه نامه موجود در بازار است. مهمترین دلیل آن پوشش ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است. دلیل بعدی تلفیق دیکشنری فارسی و دیکشنری بسیار قوی لانگمن است. حتی نسخه موجود در لغت نامه تحلیل گران به مراتب کامل تر و قوی تر از نسخه اندرویدی خود لانگمن است!!

البته این نکته رو باید متذکر شد که این لغت نامه همانند بسیاری دیگر از لغت نامه های انگلیسی به فارسی موجود دارای چیزی نزدیک به ۳۰ درصد اشکال ترجمه لغت است! اما مزیت بزرگ تحلیلگران در این است که هرکجا شما به صحت ترجمه فارسی شک کردید، توضیحات و همچنین مثالهای دیکشنری بزرگ لانگمن را در اختیار دارید تا به سادگی به صحت یا عدم درستی آن ترجمه پی ببرید.

در نهایت با داشتن این لغت نامه نیازی به لغت نامه فارسی یا انگلیسی دیگری نیست. چراکه دیکشنری های فارسی به انگلیسی و بالعکس دیگر نیز سراسر دارای مشکل هستند و هیچ یک همراه خود دیکشنری لانگمن را نخواهند داشت. البته بهتر است گوشی شما از نظر سخت افزار سطح خوبی داشته باشد چرا که این لغت نامه، نرم افزار سنگینی محسوب می شود.

آموزش تلفظ صحیح تحلیلگران

این نرم افزار نیز، نرم افزار نسبتا خوبی است. البته بهتر بود که به جای ربات در بسیاری از بخش ها از صدای انسان استفاده می شد اما در نهایت اگر با تلفظ لغات یا فونتیک مشکل دارید، حتما نگاهی به این محصول بیندازید. رایگان بودن از مزیت های مهم این دو نرم افزار شرکت خوب تحلیلگران است.

جهت دانلود کلیک نمایید.

دانلود دیکشنری های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی اندروید
دانلود دیکشنری های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی اندروید

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تصویری همایش تقدیر از رتبه های برتر - 7خرداد

ش ژوئن 6 , 2015
هفتم خرداد ماه سال ۱۳۹۴ آمفی تئاتر دانشکده صنایع دانشگاه خواجه نصیر میزبان جشن سالانه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش برای تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم سال گذشته بود، در این مراسم از ۹۰ رتبه برتر (زیر ۲۰) توسط مدیران […]