علت تغییر زمان کنکورهای فراگیر پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور علت اصلی تغییر در زمان کنکورهای فراگیر دانشگاه پیام نور را درخواست داوطلبان شرکت در این سه آزمون عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، به فاصله یک هفته مانده به برگزاری ۳ آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور، سازمان سنجش آموزش کشور خبر از تغییر زمان برگزاری این کنکور داد.

حسن زیاری – رئیس دانشگاه پیام نور، ظهر امروز یکشنبه در حاشیه افتتاح شبکه مجازی دانشگاههای جهان اسلام با اشاره به تغییر در زمان برگزای کنکورهای فراگیر این دانشگاه، گفت: به علت تقارن اربعین حسینی با زمان برگزاری ۳ آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور، بسیاری از دانشجویان این دانشگاه درخواست کردند که تاریخ برگزاری این آزمون از ۲۳ دی به ۳۰ دی موکول شود.

به گزارش مهر، کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ های ۲۷، ۲۸ و ۲۹ دی ماه در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند برای دریافت آن به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org مراجعه کنند.

بیش از ۱۰۳ هزار نفر در مقطع کارشناسی، ۸۶ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۷ هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته در این دوره آزمون های فراگیر شرکت کرده اند که در مجموع ۱۹۶ هزار نفر در سه آزمون فراگیر پیام نور شرکت می کنند.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آگهی استخدام مهندس صنایع 18 دی

د ژانویه 9 , 2012
۱-      یک شرکت بزرگ تولیدی و صنعتی واقع در شهر رشت آقایان فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر با مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر را در تخصص های زیر با حقوق مکفی به همکاری دعوت می نماید. از متقاضیان درخواست می شود رزومه خود را به همراه تصویر مدرک تحصیلی و […]