طرح کتاب آزمون رایگان (ویژه هفته جاری)

4

طرح کتاب آزمون رایگان

دپارتمان تخصصی مهندس صنایع پژوهش به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم می رساند، دانشجویانی که در هفته جاری (۲۳ شهریور لغات ۲۹ شهریورماه) در ۸ مرحله آزمونهای ویژه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع شرکت نمایند، یک عدد کتاب ۸ آزمون به صورت رایگان دریافت خواهند نمود.

کتاب های ۸ آزمون، دربرگیرنده آزمونهای سال گذشته دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع است که توسط انتشارات نگاه دانش به چاپ می رسد.

اطلاعات بیشتر در مورد کتاب:

اطلاعات بیشتر در مورد آزمونها

مدیر سایت

4 دیدگاه برای “طرح کتاب آزمون رایگان (ویژه هفته جاری)

 1. با سلام خدمت شما استاد گرامی
  من دانشجوی سال اخر کارشناسی در رشته مدیریت صنعتی هستم.و لاقه زیادی به مهندسی صنایع دارم .تا جایی که اطلاع دارم درسها غالبا نزدیم به هم هستند.خواهشمندم راهنمایی کنید با این مدرک می توانم مهندسی صنایع شرکت کنم؟و از کی و چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟
  با سپاس فراوان

  1. سلام.
   درسهای صنایع سختترن ولی بخواین میشه. پارسال آقای میلاد موسویان حجازی از همین رشته اومد و رتبشه ۲۰ شد.

 2. سلام
  رشته کارشناسی من زبان و ادبیات انگلیسی است ولی چون کارم مربوط به حوزه صنایع می شه می خوام در این خصوص مدرک آکادمیک بگیرم در ضمن دوره PMBOK2008 و MSP را هم گذرانده ام.
  با توجه به رشته کارشناسیم آیا می توانم در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه دولتی شرکت کنم یا خیر .خواهش می کنم جواب بدید، خیلی برام مهمه .

  1. سلام
   منعی برای شرکت در کنکورش ندارید، فقط چون درس‌های کنکورش همه مبنای ریاضی دارن مثل آمار و تحقیق و ریاضی ۱و۲، شاید کنکورش براتون سخت باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کارگاه رایگان زبان تخصصی استاد شایان

ش سپتامبر 14 , 2013
به اطلاع داوطلبان گرامی کنکور ارشد می رساند، کارگاه رایگان زبان عمومی و تخصصی مهندسی صنایع استاد شایان، روز سه شنبه ۲ مهرماه ۹۲ در محل موسسه پژوهش برگزار خواهد شد. توضیحات مهندس شایان در مورد این کارگاه رایگان بدین شرح است: آیا در مورد چگونگی مطالعه درس زبان تخصصی […]