شروع مصاحبه های آزمون دکتری دانشگاه آزاد از ۱۱ خرداد

ایرنا، «ناصر اقبالی» روز یکشنبه در نشست خبری افزود:‌ رقابت های آزمون دکتری سال ۹۲ دانشگاه آزاد که برای اولین بار به صورت تستی برگزار شد در ۱۷۶ رشته و برای ۳۶۵ رشته محل صورت گرفت.
وی خاطرنشان کرد: اطلاعیه مربوط به اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری در ۱۳ رشته دانشگاه آزاد از روز گذشته، چهارم خردادماه بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net قرار گرفته است و زمان مصاحبه دیگر رشته ها نیز بتدریج از طریق همین سایت اینترنتی اعلام خواهد شد.
اقبالی به داوطلبانی که دعوت به مصاحبه شده اند توصیه کرد هنگام حضور در جلسه مصاحبه، سوابق علمی و تحقیقاتی، ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.
وی یادآور شد: سال گذشته حدود ۳۵ هزار نفر در آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت کردند که امسال این تعداد به ۶۵ هزار نفر افزایش یافته است.رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تصریح کرد که تعدادی از دانشجویان ممتاز و دارای شرایط لازم نیز به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه آزاد، دعوت به مصاحبه می شوند که قبولی نهایی آنها مشروط به تایید آنها در مصاحبه است.وی ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری با آزمون امسال دانشگاه آزاد را حدود دو هزار نفر ذکر کرد و گفت که حدود ۴۰۰ نفر نیز به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری این دانشگاه پذیرفته خواهند شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شروع دوره کدنویسی در نرم افزار متلب -پنج شنبه 92/03/09

س مه 28 , 2013
اطلاعیه موسسه توسعه بدین وسیله به اطلاع می رساند دوره کدنویسی در نرم افزار متلب، مدرس دکتر علی سلماس نیا پنج شنبه ۹۲/۰۳/۰۹ آغاز میگردد زمان های برگزاری دوره : ۵شنبه ۹۲/۰۳/۰۹ ساعت ۱۴:۳۰-۲۰:۳۰ / جمعه۹۲/۰۳/۱۰ ساعت ۸-۱۴ حتما برای شرکت در کلاس ، نرم افزار متلب (یکی از دو […]