سوالات اقتصاد مهندسی و بخش کنترل کیفیت

1

دکتر اسماعیلی لطف کردن و سوالات اقتصاد مهندسی رو توی انجمن قرار دادن. می تونید با مراجعه به اونجا این نمونه سوالات رو دریافت کنید.
بحث دوم هم اینکه بالاخره و با توجه به تقاضای شما بخش مدیریت و کنترل کیفیت در انجمن رو تقویت کردیم و مهندس کوشا قبول زحمت کشیدن و اونجا به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
شما هم تمام سوالات درسی خود رو می تونید همانجا مطرح کنید.

دکتر اسماعیلی لطف کردن و سوالات اقتصاد مهندسی رو توی انجمن قرار دادن. می تونید با مراجعه به اونجا این نمونه سوالات رو دریافت کنید.

بحث دوم هم اینکه بالاخره و با توجه به تقاضای شما بخش مدیریت و کنترل کیفیت در انجمن رو تقویت کردیم و مهندس کوشا قبول زحمت کردن و اونجا به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
شما هم تمام سوالات درسی خود رو می تونید همانجا مطرح کنید.

امیدوارم برای آزمون چهارم آمادگی لازم رو کسب کرده باشید. برخی از دوستان هم می پرسن که دروس جدید به چه شکل در این آزمون میاد که اونجوری که از موسسه جویا شدم مطابق بودجه بندی از این دروس جدید یک ششم سوم میاد و سایر درسها طبق برنامه و به صورت پنجاه درصد مطرح خواهند شد.

یک دیدگاه برای “سوالات اقتصاد مهندسی و بخش کنترل کیفیت

 1. سلام.
  می خواستم بدونم که کتاب های کیفیت و اقتصاد که تا اینجا رو از سایت دانلود کردیم، کی می آد توی بازار؟؟؟؟
  یکم دیر نیست ؟؟؟؟؟؟
  الان برای این آزمون از هیچکودوم خبری نسیت!!!!!!
  لطفا سریعتر جوابمو بدین.
  موفق باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اقتصاد مهندسی فصل پنج

س دسامبر 7 , 2010
ضمن تشکر از دکتر امیری، فصل پنجم کتاب اقتصاد مهندسی ایشون در انجمن قرار گرفت. انشاا... کتاب ایشون به همین زودی و با غلط گیریهای صورت گرفته میاد بازار.