ساعت کاری موسسه توسعه در روزهای پایانی ۹۴ و آغاز سال ۹۵

به اطلاع کلیه علاقه مندان خدمات موسسه توسعه می رساند

ساعت کاری موسسه در سال ۹۴ بمنظور پاسخگویی تلفنی یا حضوری دانش پژوهان تا ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵ اسفند ماه  می باشد و پس از آن تا پایان نوروز یعنی ۱۳ فروردین ۹۵ تعطیل می باشد.

کلیه دانش پژوهان برای بهره بردن از تخفیفات ویژه و طرح های تخفیف نوروزی میتوانند بمنظور ثبت نام به صورت آنلاین از طریق ثبت نام آنلاین موسسه اقدام نمایند.

شایان ذکر است شروع کار موسسه در سال ۹۵ ساعت ۸:۳۰ صبح روز ۱۴ فروردین ماه می باشد.

***در ایام نوروز دانشجویان می توانند از طریق ایمیل Tihe.ac.ir@gmail.com با ما در تماس بوده و سوالات یا مشکلات خود را با ما در میان بگذارند.

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را به کلیه عزیران تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و کامیابی را برای همگان از خداوند سبحان آرزومند میباشد.


در روز ها و ساعات کاری مذکور برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا همواره بمنظور کسب اطلاعات بروز به سایت موسسه(Tihe.ac.ir) مراجعه فرمایید.

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آگهی ویژه استخدام مهندس صنایع 15 فروردین 95

ی آوریل 3 , 2016
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرس iedepcrm@gmail.com  ارسال نمایند. آگهی ویژه باشگاه مهندسان صنایع استخدام مهندس صنایع شرکت تولیدی معتبر در شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی نیازمند به یک مهندس صنایع […]