زمان دقیق اعلام نتایج ۴کنکور دانشگاه آزاد/ نتایج کنکور ارشد آزاد از پنجشنبه ۱۰ شهریور

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از زمان دقیق اعلام نتایج چهار کنکور این دانشگاه خبر داد و گفت: نتایج کنکورهای پزشکی و غیرپزشکی ۱۳شهریور، نتایج کنکور ارشد ۱۰ شهریور، نتایج کنکور دکتری هفته آخر شهریور و نتیجه کنکور کاردانی دانشگاه ۱۴ شهریورماه اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله سجادی جاغرق امروز سه شنبه ۸ شهریورماه در نشست خبری از اعلام زمان دقیق نتایج چهار کنکور پزشکی و غیرپزشکی، کارشناسی ارشد، کاردانی پیوسته و دکتری دانشگاه آزاد که در سال جاری برگزار شد، خبر داد.

جزئیات پذیرش کنکور سراسری ۹۰ دانشگاه آزاد

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج نهایی کنکور سراسری سال ۹۰ این دانشگاه، روز یکشنبه ۱۳ شهریورماه ساعت ۱۹ در پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام می شود.

وی درباره زمان دقیق ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی، گفت: در این کنکور ۴۸۶ هزار و ۵۶ نفر در ۸ هزار و ۲۵۱ کد رشته محل پذیرفته شده نهایی به شمار می آیند که از ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه مهلت ثبت نام دارند.

سجادی جاغرق درباره سهم داوطلبان در آزمون و نتایج به دست آمده در این کنکور به برخی نکات اشاره کرد و گفت: سهم داوطلبان زن پذیرفته شده ۵۱ درصد و سهم داوطلبان مرد در پذیرش ۴۹ درصد بوده است.

وی گفت: ۵۹ درصد پذیرفته شدگان در انتخاب اول، ۳۲ درصد در انتخابهای دوم تا سوم و ۹ درصد در انتخاب دانشگاه پذیرفته شده اند.

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ۲۵ درصد سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان موثر بوده است و به غیر از رشته فنی مهندسی که درصد شرکت‌ کنندگان مرد بیشتر از شرکت کنندگان زن‌ است، در سایر آزمونها تعداد شرکت کنندگان زن بالاتر از شرکت کنندگان مرد بود.

جزئیات کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۰

سجادی جاغرق در ادامه این نشست خبری، با اشاره به اعلام دقیق زمان انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ دانشگاه آزاد، گفت: ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۱۰ شهریورماه داوطلبان با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.com می توانند از نتیجه نهایی خود در کنکور کارشناسی ارشد مطلع شوند.

وی ادامه داد: در این آزمون ۳۴ هزار نفر در یک هزار و ۶۵۱ کد رشته محل پذیرفته شدند که از ۱۹ تا ۲۱ شهریورماه مهلت ثبت نام دارند.

رئیس مرکز آزمون گفت: ۵۷ درصد داوطلبان مرد و ۴۳ درصد زن هستند و حدود ۳ هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شدند.
جزئیات کنکور کاردانی پیوسته ۹۰ دانشگاه آزاد

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج نهایی کنکور کاردانی پیوسته این دانشگاه ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۴ شهریورماه در پایگاه اینترنتی www.azmoon.com اعلام می شود و داوطلبان می توانند از نتایج خود در این پایگاه مطلع شوند.

وی گفت: در این کنکور ۱۳۳ هزار و ۷۷۲ نفر پذیرفته شده نهایی هستند که در روزهای ۳ و ۴ مهرماه می توانند ثبت نام کنند.

جزئیات کنکور دکتری ۹۰ دانشگاه آزاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری این دانشگاه در هفته آخر شهریورماه اعلام می شود.

وی گفت: در این کنکور حدود ۲ هزار و ۵۰۰ داوطلب پذیرفته می شوند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

منابع دروس ارشد

چ آگوست 31 , 2011
سلام به همه دروس کنکور ارشد هم اینا هستن: صنایع صنایع : زبان با ضریب ۲ آمار با ضریب ۲ تحقیق ۱ و ۲ با ضریب ۲ درس شامل دروس تخصصی با ضریب ۵ صنایع – سیستمهای اجتماعی اقتصادی: زبان با ضریب ۱ ریاضی با ضریب ۱ آمار با ضریب […]