زمان بازگشایی ۴۳دانشگاه

1

آخرین تغییرات تقویم آموزشی ۴۳ دانشگاه‌ دولتی و زمان دقیق شروع نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه‌ها اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه‌های دولتی تقویم آموزشی خود را در نیم سال اول و دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ اعلام کردند، امسال دانشگاه‌ها برای ایجاد تعادل بین دو نیمسال در سال جاری یک تا دو هفته زودتر فعالیت آموزشی خود را آغاز کردند.

برخی از دانشگاه‌ها هم تغییراتی در تقویم آموزشی خود ایجاد کردند، براساس این گزارش، شروع نیم سال اول سال تحصیلی جدید ۴۴ دانشگاه سراسری به شرح زیر است.
دانشگاههایی که از ۲۵ شهریور فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند
دانشگاه‌هایی که فعالیت آموزشی خود را در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ از ۲۵ شهریورماه آغاز می کنند، شامل دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی، بین المللی امام خمینی(ره)، تبریز، گیلان، مازندران، اراک، خلیج فارس، سیستان و بلوچستان، سمنان، شیراز، صنعتی شیراز، کردستان، علم و صنعت، امام صادق، صنعتی سهند، شهرکرد، محقق اردبیلی، الزهرا، بوعلی‌سینا، بیرجند، زنجان، کاشان، لرستا‌ن،صنعتی شاهرود ، علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و شهید‌چمران اهواز می شوند.
تغییر آغاز فعالیت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد از جمله دانشگاه‌هایی بود که قرار بود نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ را روز ۲۵ شهریور آغاز کند اما اکنون اعلام کرده است که با یک روز تاخیر از ۲۶ شهریور فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.
دانشگاههایی که از ۱۸ تا ۲۴ شهریور بازگشایی می شوند
در این میان آغاز فعالیت آموزشی دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، شهرکرد، رازی کرمانشاه، ارومیه، یاسوج، اصفهان، علامه طباطبایی، خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی اصفهان و شاهد بین روزهای ۱۸ تا ۲۴ شهریور ماه اعلام شده است.
اول مهرماه روز بازگشایی دانشگاههای تربیت مدرس و باهنر کرمان
دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه تربیت مدرس تنها دانشگاه‌هایی هستند که امسال فعالیت آموزشی خود را از اول مهر آغاز خواهند کرد.
دانشگاه‌هایی که هنوز تقویم آموزشی خود را اعلام نکرده اند
با وجود اینکه اکثر دانشگاه‌ها تقویم آموزشی خود را در سایت دانشگاه اعلام کرده اند دانشگاه قم و ایلام تقویم آموزشی سال گذشته را تغییر نداده اند.

ایوزیان

یک دیدگاه برای “زمان بازگشایی ۴۳دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اطلاعیه مهم- کلاس حل تمرین آمار خانم ایزدی نیا91/6/19

ی سپتامبر 9 , 2012