رفع نقص از کارت کنکور ارشد از ۲۶ بهمن ماه

وی اظهار داشت: در صورتی که داوطلبان نسبت به بندهای ۳، ۷ و ۱۰ مربوط به جنس، معلولیت و زبان خارجی کارت کنکور کارشناسی ارشد معترض باشند، باید از روز دوشنبه ۲۶ بهمن ماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

معاون سازمان سنجش افزود: همچنین در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۱۳ ، ۱۴ و ۱۶ کارت شرکت در آزمون وجود داشته باشد،داوطلبان باید جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه منحصرا به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و از آن طریق اقدام کنند.

وی تاکید کرد: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است در نتیجه کلیه داوطلبان باید شخصا برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

توکلی یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۶ کد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید مجددا کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را از سایت سازمان سنجش پرینت بگیرند و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: امتحانات ‌۱۳۹ کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه ۱۳۸۸ برگزار خواهد شد.حذف سهمیه‌های غیرضروری دانشگاه با امضای ۱۰۰ نماینده به صحن علنی مجلس رفت

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

طرح حذف سهمیه های غیر ضروری

ج فوریه 12 , 2010
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: پیشنهاد حذف سهمیه‌های غیرضروری برای ورود به دانشگاه با امضای بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان به صحن علنی مجلس رفته و در نوبت دستور جلسه فوری قرار گرفته است.