رزرو مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور ارشد (دکتر ایوزیان)

طبق سنت هرساله، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع، مشاوره رایگان انتخاب رشته را با حضور دکتر ایوزیان برگزار خواهد نمود.

مشاوره انتخاب رشته در تاریخ ۲۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد. برای سایر رتبه ها که زمانبندی آنها مشخص نشده است، گزینه رزرو سایر … را از فرم زیر انتخاب نمایند. در صورت به حد نصاب رسیدن، زمان مشاوره برای رتبه های بالاتر اعلام خواهد شد.

رتبه و کارنامه پیش از ورود به محل مشاوره چک می شود و تحت هیچ عنوان امکان حضور برای افراد در خارج از ساعات تعیین شده وجود نخواهد داشت.

همچنین به همراه داشتن پرینت کارنامه در زمان انتخاب رشته الزامی است. این پرینت توسط موسسه پژوهش دریافت می شود و با رتبه شما تطبیق داده می شود. پرینت رتبه و درصد شما نزد موسسه جهت مشاوره های آتی به دانشجویان محفوظ خواهد ماند. در صورت لزوم یک نسخه پرینت بیشتر برای مشاوره شخصی خود به همراه داشته باشید، زیرا برگه پرینت گواهی ورود شما به جلسه خواهد بود.

پیش از حضور در همایش حتما این اطلاعیه سایت دکتر ایوزیان را مطالعه نمایید. پاسخ بسیاری از سوالات شما در آنجا داده شده و لزومی به حضور تمامی رتبه ها نیست.

از طریق این فرم زمان مشاوره مناسب را انتخاب نمایید. اطلاعات صحیح وارد شود زیرا در هنگام ورود چک خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 24 اردیبهشت 93

چ مه 14 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- کارشناس کنترل پروژه آشنا با سامانه مدیریت پروژه سازمانی EPM جهت کار در پروژه های شرکت سامیکس در محل کارفرما […]