دوره یکساله مهندسی کیفیت باحضور برترین اساتید/شروع: ۱۲ تیرماه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

برای سال‌های متمادی خلا یک دوره‌ی آموزشی بلند مدت با رویکرد حرفه‌ای در زمینه کاری «کیفیت» در ایران حس میشد از این رو موسسه آموزش عالی آزاد توسعه دوره «یکساله عالی مهندسی کیفیت» را با همکاری برترین اساتید دانشگاهی و عالی ترین متخصصین صنعت کشور طراحی و اجرا نمود.

این دوره هم سطح یک دوره کارشناسی ارشد استاندارد می‌باشد، که به  صورت خاص در مباحث مربوط به حوره «کیفیت» تمرکز دارد، و فارغ التحصیلان را برای تصاحب شغل‌های این حوزه به خصوص مدیریت در حوزه کیفیت آماده می‌سازد.

یقینا دوره حاضر تا به حال برترین دوره حوزه کیفیت در کشور می‌باشد که فارغ التحصیلان را برای ورود به دنیایی جدید رهنمون می‌سازد.

مدت زمان دوره: ۲۷۰ ساعت (شامل پروژه پایانی و بازدید‌ صنعتی)
هزینه دوره: ۲٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان (دارای شرایط پرداخت)/(تا ۳۰% تخفیفات ویژه)
تاریخ شروع: ۵شنبه ۱۲ تیر ماه

( شایان ذکر است کلیه دوره ها در روزه های ۵ شنبه و جمعه برگزار می گردد)

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص عناوین زیردوره های یکساله کیفیت کلیک نمایید

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه پژوهش ۸۶۷۴۱-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا به سایت موسسه توسعه Tihe.ac.ir مراجعه فرمایید.

 

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تکمیل ظرفیت دوره MSP مورخ 93/03/22 و اعلام کد جدید

پ ژوئن 12 , 2014
موسسه توسعه بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقمندان حوزه پروژه می رساند: دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم افزارMSP مورخ ۹۳/۰۳/۲۲ تکمیل ظرفیت گردیده است و کد جدید دوره به شرح زیر می باشد: تاریخ های برگزاری دوره: ۵شنبه ۹۳/۰۴/۱۲ (۱۴-۱۹)، جمعه ۹۳/۰۴/۱۳ (۹-۱۴)، ۵شنبه […]