دوره کارآفرینی- تقویت شم اقتصادی و شناسایی فرصت های کسب وکار

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

به دور و بر خود نگاه کنید، در همین اطراف محل زندگی و کار شما فرصت‌های بکر اقتصادی و سرمایه‌گذاری وجود دارد که ۹۹ درصد مردم متوجه شان نیستند، ولی ۱ درصد متوجه این فرصت‌ها می‌شوند و از آن‌ها بهره‌برداری می‌کنند و ثروتمند می‌شوند. بعد گروه اکثریت (۹۹ درصد) سراغ این می‌روند که موفقیت گروه اقلیت (۱ درصد) را مسخره کنند: شانسی بوده! کار خاصی هم نکرده! یا تخریب کنند: آقا زاده است لابد! طرف خیلی قالتاقه! دزده! خونه مردم رو می‌کنه تو شیشه! و … بعضی‌ها هم منصفانه برخورد می‌کنند: فکرش کار می‌کرده! عحب ایده‌ای زده! شم اقتصادیش خوب بوده!

  • ولی چه گونه می توان شم اقتصادی خوبی داشت و فرصت‌های پولدار شدن را شناخت و از آن‌ها استفاده کرد؟ چگونه می‌شود شاخک‌های اقتصادی تیزی داشت؟
  • آیا این شم اقتصادی ذاتی و ژنتیکی است؟ آیا در دوران کودکی ایجاد می‌شود؟

بله ژنتیک هم موثر است ولی این شم اقتصادی در فرآیندی قابل آموزش و قابل بهبود است، و بیش‌تر از یک خصیصه ذاتی یک مهارت است.

در این دوره با متدهای علمی آموزش‌های کارآفرینی، و با مثال‌های ملموس اقتصاد امروز ایران و جهان شم اقتصادی شرکت کنندگان تقویت می‌شود تا بتوانند فرصت‌های کسب و کار را بشناسند و بهره‌برداری کنند.

همچنین سه نفر برتر دوره می‌توانند در یک جلسه خصوصی با مدرس دوره از ایشان مشاوره فردی رایگان در مورد امور کسب و کار و سرمایه‌گذاری بگیرند.

مخاطبین دوره:

به افرادی که دارای شم اقتصادی بالا هستند و جزو ۱ درصد با بالاترین درآمد در جامعه محسوب می‌شوند توصیه نمی‌شود در این دوره شرکت کنند.

زمان: پنج شنبه ۷ شهریور ۹۲ ساعت ۱۴ الی ۱۸   /   هزینه ثبت نام: ۴۸٫۰۰۰ تومان

جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

مدرس: مهندس محمد مهدی پوربصیر

  • موسس، مدیر و عضو هیات مدیره چندین شرکت و بنگاه اقتصادی
  • سرمایه گذار خطر پذیر
  • مشاور امور سرمایه گذاری
  • مشاوره پروژه‌های توسعه محصول و خدمت جدید
  • کارشناس ارشد کارآفرینی دانشگاه تهران
  • مولف کتاب تجاری سازی فناوری‌های نوین

به دلیل محدود بودن ظرفیت دوره اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده باشند.

مکان برگزاری:موسسه پژوهش-تهران، جنب میدان ولیعصر، انتهای کوچه مینو، پلاک ۱۳۲ ساختمان پژوهش

جهت کسب اطلاعات بیش و ثبت نام:  موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ۸۶۷۴۱-۰۲۱

جهت ثبت نام غیرحضوری می توانید کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اطلاعیه سنجش در مورد نتایج نهایی کنکور 92 تا 6/6

ی آگوست 25 , 2013
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۲) ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند اطلاعیه اعلام […]