دوره مهندسی حرفه ای کیفیت/دکترسقایی/شروع:۹۲/۲/۱۹

1

اطلاعیه موسسه توسعه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

  دوره مهندسی حرفه ای  کیفیت  (تربیت متخصص کیفیت)

هدف این دوره پوشش دادن به بخشی از شکاف بین صنعت و دانشگاه در حوزه مهندسی و مدیریت کیفیت است. کنترل کیفیت یکی از گرایش های حرفه ای مهندسی صنایع است که علاوه بر بازار کار مناسب شامل مفاهیمی است که اجرای آن اغلب جذاب و توام با خلاقیت است. علاقه مندان به حوزه مباحث کیفیت که تمایل دارند توانمندی های خود را افزایش دهند می توانند با شرکت در این دوره علاوه بر یادگیری مبانی علمی، سطح مهارت های خود را درخصوص موضوعات مختلف افزایش داده و نکات کلیدی را در پیاده سازی این مفاهیم فراگیرند.

مدرس: دکتر عباس سقایی/ مدت زمان :  ۳۶ ساعت/ هزینه : ۴۶۰٫۰۰۰ تومان

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

تاریخ های برگزاری:پنج شنبه ۹۲/۰۲/۱۹ (۱۴-۲۰)، جمعه ۹۲/۰۲/۲۰ (۸-۱۷)، چهارشنبه۹۲/۰۲/۲۵ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنج شنبه ۹۲/۰۲/۲۶ (۱۴-۲۰) و جمعه ۹۲/۰۲/۲۷ (۸-۱۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها می توانید به سایت  Tihe.ac.ir مراجعه نموده و یا با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ – موسسه پژوهش تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه برای “دوره مهندسی حرفه ای کیفیت/دکترسقایی/شروع:۹۲/۲/۱۹

  1. به عنوان یکی از شرکت کنندگان سابق این دوره به همه دوستان توصیه می کنم در این دوره شرکت کنید دیدتون رو نسبت به بحث های کیفیت و حتی مباحث مهندسی صنایع عوض می کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره پروپوزال نویسی و مقاله نویسی/دکترسقایی ودکترمهرابی/موسسه توسعه

د آوریل 29 , 2013
اطلاعیه موسسه توسعه موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند: دوره های مبانی پروپوزال نویسی و مقاله نویسی، پروپورزال نویسی و مقاله نویسی نوشتن پروپوزال و در ادامه آن مقاله مستلزم داشتن طرحی مدون است و نه تنها ارزش های محتوایی باید در آن رعایت شود، بلکه باید […]