دوره مهندسی حرفه ای کیفیت/دکترسقایی/شروع:۵شنبه ۹۲/۲/۱۹

اطلاعیه موسسه توسعه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

  دوره مهندسی حرفه ای  کیفیت  (تربیت متخصص کیفیت)

هدف این دوره پوشش دادن به بخشی از شکاف بین صنعت و دانشگاه در حوزه مهندسی و مدیریت کیفیت است. کنترل کیفیت یکی از گرایش های حرفه ای مهندسی صنایع است که علاوه بر بازار کار مناسب شامل مفاهیمی است که اجرای آن اغلب جذاب و توام با خلاقیت است. علاقه مندان به حوزه مباحث کیفیت که تمایل دارند توانمندی های خود را افزایش دهند می توانند با شرکت در این دوره علاوه بر یادگیری مبانی علمی، سطح مهارت های خود را درخصوص موضوعات مختلف افزایش داده و نکات کلیدی را در پیاده سازی این مفاهیم فراگیرند.

مدرس: دکتر عباس سقایی/ مدت زمان :  ۳۶ ساعت/ هزینه : ۴۶۰٫۰۰۰ تومان

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

تاریخ های برگزاری:پنج شنبه ۹۲/۰۲/۱۹ (۱۴-۲۰)، جمعه ۹۲/۰۲/۲۰ (۸-۱۷)، چهارشنبه۹۲/۰۲/۲۵ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنج شنبه ۹۲/۰۲/۲۶ (۱۴-۲۰) و جمعه ۹۲/۰۲/۲۷ (۸-۱۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها می توانید به سایت  Tihe.ac.ir مراجعه نموده و یا با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ – موسسه پژوهش تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تکمیل برخی از کدهای کلاسهای آمار، تحقیق و ریاضی

پ مه 9 , 2013
  اطلاعیه دپارتمان صنایع   با توجه به تکمیل شدن برخی کدهای آمار و تخقیق و ریاضی، و احتمال تکمیل شدن کدهای دیگر به اطلاع دانشجویان محترم میرسانیم جهت ثبت نام در کلاسها و برخورداری از تخفیفات هفتگی هرچه سریعتر اقدام نمایند. از دانشجویانی که ثبت نام نموده و هنوز […]