دوره آشنایی با ماژولهای PMBOK2008 (جدید)

اطلاعیه دپارتمان (ثبت نام تا تاریخ ۹۱٫۵٫۴)

بقاء، رشد و توسعه سازمان‌‌های پروژه محور در گرو انتخاب درست پروژه‌ها و اجرای درست، به موقع، با  بودجه مصوب و در چارچوب محدوده مصوب آن‌هاست. بدیهی است که این توانمندی تنها به وسیله کسب دانش و تجربه لازم در زمینه دانش مدیریت پروژه و مفاهیم عالی آن حاصل می‌شود. امروزه به دلیل افزایش حجم کار و تعدد افرادی که در پروژه­ها درگیرند، علم کنترل پروژه توانسته به عنوان ابزاری بسیار قوی در خدمت مدیران پروژه قرارگیرد و مشکل نظارت و مدیریت هرچه بهتر کارها را به خوبی پوشش دهد. مطالعه و بررسی سازمان‌های موفق دنیا نشان داده که بسیاری از این سازمان‌های موفق از یک نظام قوی و یکپارچه مدیریت پروژه بهره می‌برند که آنها را قادر ساخته تا با هماهنگ و یکپارچه‌سازی تمامی اجزاء کاری پروژه به یک هم‌افزایی دست یابند. طی سال‌های گذشته، متخصصین مدیریت پروژه دنیا تلاش نمود‌ه‌اند ماحصل تجربیات خود در این زمینه را به صورت متدولوژی و یا استانداردهایی توسعه دهند تا به عنوان یک  راهنما در سازمان‌های در حال توسعه  مورد استفاده قرار گیرد. معروف‌ترین استاندارد در این زمینه راهنمای استاندارد PMBOK می‌باشد.

راهنمای استاندارد (Project Management Body of Knowledge (PMBOK برای تمام افرادی که به نحوی با پروژه سر و کار دارند نامی شناخته ‌شده و معتبر می‌باشد. این استاندارد که توسط موسسه مدیریت پروژه امریکا (Project Management Institute-PMI) ارایه شده،  بیانگر دانش پیکره‌بندی مدیریت پروژه که در گستره وسیعی به‌عنوان راهکارهای برتر شناخته‌ شده‌اند، می‌باشد. موسسه مدیریت پروژه امریکا که با داشتن بیش از  ۵۰۰ هزار عضو و PMP دارای سابقه درخشانی در زمینه مدیریت پروژه بوده، با ارایه مدرک حرفه‌ای مدیریت پروژه (Project Management Professional-PMP) گامی بزرگی در تربیت مدیران پروژه، دستیاران پروژه و اعضای تیم پروژه برداشته است. اخذ این مدرک می‌تواند مسیر شغلی جدیدی را برای تمام افرادی که به نحوی با فعالیت‌های پروژه‌های سروکار دارند ترسیم کند.

در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه سپری نمودن دوره اعطا خواهد شد.

جزئیات دوره:

نام دوره

طول دوره (ساعت)

مدرس

آشنائی با ماژول های مدیریت پروژه بر اساس

استاندارد PMBOK

۳۸

دکتر سبزه پرور

مهندس خسروی

زمان بندی دوره پروژه:

 دوره

زمان بندی دوره

آشنائی با ماژول های مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

۵شنبه ۵/۵/۹۱ (۱۲تا۱۸ )

جمعه۶/۵/۹۱

(۸:۳۰ تا۱۶:۳۰)

۵شنبه۱۲/۵/۹۱ (۱۲تا۱۸ )

جمعه۱۳/۵/۹۱

(۸:۳۰ تا۱۴:۳۰)

۵شنبه۱۹/۵/۹۱ (۱۲تا۱۸ )

جمعه۲۰/۵/۹۱

(۸:۳۰ تا۱۴:۳۰)

برای ثبت نام غیر حضوری می توانید از لینک زیر اقدام نموده و پیرو آن با موسسه هماهنگ و اعلام نمایید :

لینک ثبت نام غیر حضوری

کسب اطلاعات بیشتر:

تلفن: ۸۶۷۴۱-۰۲۱

آدرس:تهران-ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر-جنب سینما قدس-انتهای کوچه مینو-موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

سایت: www.IeDep.com

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افتتاح نمایندگی جدید در زاهدان

ی جولای 22 , 2012
اطلاعیه دپارتمان بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم می رساند، نمایندگی جدید موسسه پژوهش در استان سیستان و بلوچستان شهر زاهدان افتتاح گردید. در این نمایندگی خدماتی چون برگزاری آزمون و ارائه کتب و بسته همانند سایر نمایندگی ها برقرار است. نمایندگی استان سیستان […]