داوطلبان باید ما به التفاوت را تا پایان اسفند پرداخت کنند

ایسنا – معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پرداخت ما به التفاوت ۳ هزار و ۳۰۰ تومانی هزینه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰، گفت: داوطلبان باید مبلغ اعلامی را تا پایان اسفند ماه پرداخت کنند.

 دکتر ابراهیم خدایی با بیان اینکه محاسبه و تعیین هزینه ثبت‌نام برای آزمون‌ها توسط مراجع قانونی مورد تصویب قرار می‌گیرد، اظهارکرد: با توجه به اینکه در سال جاری هزینه ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰ مبلغ ۱۳هزار و ۸۰۰ تومان برای یک رشته امتحانی و ۱۷هزار و۱۰۰ تومان برای دو رشته امتحانی تعیین و پس از اتمام مراحل ثبت‌نام به سازمان سنجش ابلاغ شده است، مابه التفاوت این هزینه از داوطلبان دریافت می‌شود.
 
وی افزود: داوطلبان در زمان ثبت‌نام مبلغ ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان پرداخت کرده‌اند، بنابراین باید ما به التفاوت هزینه ۳ هزار و ۳۰۰ تومان را برای یک رشته امتحانی و ۶ هزار و ۶۰۰ تومان برای دو رشته امتحانی، به حساب ۷۴۸ خزانه نزد بانک ملی ایران پرداخت کنند.
 خدایی با تاکید بر اینکه داوطلبانی که تا کنون نسبت به پرداخت اقدام نکرده‌اند باید ما به التفاوت را تا پایان اسفند ماه پرداخت و به سازمان سنجش به همراه شماره پرونده ارسال کنند، خاطرنشان کرد: این دسته از داوطلبان باید فیش مربوطه را به نشانی تهران صندوق پستی ۴۳۷۸-۱۵۸۷۵ واحد ثبت‌نام آزمون تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش آموزش کشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگی خود ارسال کنند.
 معاون سازمان سنجش در خاتمه، گفت: سایر افرادی که قبلا از روش‌های دیگر معرفی شده در اطلاعیه مربوطه نسبت به خرید اقدام کرده‌اند یا مایل هستند از این روش‌ها اقدام کنند، باید اطلاعات دریافت شده از طریق روش‌های اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگی حداکثر تا پایان اسفند ماه به صندوق پستی فوق ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ثبت‌نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه پیام ‌نور از ۲۰ اسفند

س مارس 8 , 2011
ITmen- عبدالله معتمدی افزود: ثبت‌نام دانشجویان کارشناسی ارشد مجازی این دانشگاه از ۲۰ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ۲۵ اسفندماه ادامه دارد.وی گفت: داوطلبانی می‌توانند در دوره مجازی دانشگاه پیام‌ نور ثبت‌نام کنند که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت و علاقه‌مندی خود را برای تحصیل در دوره مجازی دانشگاه پیام […]