دانلود تست های گرامر زیر ذره بین(مبحث فعل)

تست های گرامر
تست های گرامر

با سلام حضور کلیه مخاطبان محترم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

در این بخش شما می توانید تست های رایگان جلد دوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین را دانلود نمایید. تا این لحظه علاوه بر ۱۴۰ تست از مبحث فعل، ۴۰ تست نیز از میحث اسم انتخاب شده و از لینک زیر قابل دانلود است.

سعی داریم تا در فرصت پیش رو تست های

سایر فصول را نیز در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهیم.

گرچه توصیه اکید ما به داوطلبان ارشد آن است که جلد دوم، کافی و وافی است و تمامی مباحث مربوطه را پوشش داده و زدن تست های گرامری در قالبی غیر از کلوزتست تنها برای داوطلبانی که با گرامر از پایه مشکل دارند کارساز خواهد بود. فلذا این مجموعه تنها به جهت درخواست دانشجویان مبنی بر تست های بیشتر تهیه شده و برای افرادی که می توانند به سادگی به ۴ تست یا بیشتر از تست های کلوزتست پاسخ دهند، توصیه نمی گردد.

پیشنهاد ما آن است که تنها در صورت در اختیار داشتن زمان اضافی و نیاز به تست بیشتر یا عدم درک کامل مبحث اسم، فایل مربوطه را دانلود نمایید.

سطح کلی تست ها از پایه تا متوسط بوده و تعداد محدودی نیز تست دشوار در آن موجود است.

منتظر نظرات شما در راستای بهبود و ارتقا مداوم سایت و کتاب هستیم.

به جهت چاپ این بخش، در ویرایش آتی کتاب، خواهشمند است از انتشار آن در سایر سایتها (حتی با ذکر منبع) یا کتب و جزوات خودداری نمایید. با تشکر فراوان

لینک دانلود رایگان ۴۰ تست از مبحث اسم

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 14 آبان 93 (13مورد)

چ نوامبر 5 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. آگهی ویژه باشگاه مهندسان صنایع الف)دعوت به همکاری مهندس صنایع ، دارای سابقه کار مرتبط ، فعال ، پر انرژی و […]