ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات دکتری از یکشنبه

ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز از فردا، اول اسفندماه آغاز می شود.

‘حسین توکلی’ روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: داوطلبانی که به هر دلیل، موفق نشدند در مهلت مقرر قبلی، برای شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۰ ثبت نام کنند از اول تا چهارم اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کنند. 
وی با بیان اینکه تعداد حوزه های برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز، افزایش یافته است، افزود: براساس تصمیم قبلی مسوولان آموزش عالی و سازمان سنجش، قرار بود آزمون دکتری نیمه متمرکز در حوزه های امتحانی مراکز ۹ استان کشور، برگزار شود که با توجه به تعداد زیاد متقاضیان شرکت در این آزمون، تصمیم براین شد که آزمون دکتری در مراکز همه استان های کشور، برگزار شود. 
توکلی خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که برای شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۰ ثبت نام کرده اند نیز می توانند در این مهلت با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، مراجعه کرده و درصورت نیاز، محل استان حوزه امتحانی خود را تغییر دهند تا سازمان سنجش براساس درخواست های ارسالی، پیش بینی های لازم را برای برگزاری آزمون در هر استان، بعمل آورد. 
در مرحله اول ثبت نام متقاضیان آزمون دکتری نیمه متمرکز ، تعداد ۱۲۷ هزار و ۳۵۳ داوطلب با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام این آزمون را تکمیل کردند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شروع کلاسهای آزاد از نیمه اسفندماه

د فوریه 21 , 2011
با سلام کلاسهای نکته و تست و درس فشرده دانشگاه آزاد از نیمه اسفندماه برگزار می شه. برای این دوره ها و درس آمار، بخش تست کلاس رو خودم تدریس می کنم و درس فشرده رو مهندس خاکبازان.  درس تحقیق در عملیات هم که طبق برنامه گذشته استاد زاهدی سرشت […]