توضیحات دکتر خاکبازان در مورد کلاسهای تابستان تهران و شهرستان

سلام

این مطلب رو دکتر خاکبازان برام فرستادند. توضیحات کلی در مورد کلاس شهر تهران (موسسه پژوهش) و شهرستانهای (موسسات دیگر یا دانشگاههای طرف قرارداد) ایشون هست. گویا با هماهنگی با برخی دانشگاهها و نهاد دانشجویی در شهرستان هم مستقلا امسال کلاس برگزار خواهند کرد.

من متن ایشون رو عینا قرار می دم:

تو این مدت هم از خود من و هم تو سایت دکتر ایوزیان در مورد کلاس‌های من در تهران و شهرستان‌ها سوالات زیادی مطرح شد که بهتر دیدم تو یادداشتی به خیلی از سوالات جواب بدم

اولین نکته‌ای که در کلاس‌های کنکور توجه من رو جلب کرد این بود که همه به نوعی اصرار داشتن که بگن کاملترین کلاس رو برگزار میکنن. تجربه چندین ساله من از مشاوره و رفع اشکال کلاس و آزمون‌ها گرفته تا تدریس در تهران و خیلی از شهرستان‌های کشور، بهم ثابت کرده که  قرار نیست معجزه ای رخ بده و شما صرف رفتن به پای درس یه استاد دیگه بشید خدای اون درس!! خیلی ها رو میشناسم که بدون هیچ کلاسی رتبه‌های خوب آوردن و کلی افراد دیگه رو هم میشناسم که با وجود شرکت تو همه کلاس‌ها اصلا نتونستن موفقیت قابل ذکری کسب کنن.

به نظر من کلاس کنکور برای کسایی که واقعاً مصمم و جدی هستند و حاضرن سختی‌ یادگرفتن درس‌ها رو تحمل کنن، یه ابزار بسیار مفید و قوی هست.فکر می‌کنم که همه موافقن که درس‌های آمار و احتمال و تحقیق در عملیات، دروس راحتی نیستند و مطلقاً به راحتی و آسانی هم نمیشه یادشون گرفت. نیاز به تمرین و پشتکار و استمرار تو درس خوندن داره و صد البته بعد از این سختی ها، شیرینی یادگیری رو همین افراد خواهند چشید.

دکتر سعید قهرمانی تو مقدمه کتاب مبانی احتمال حرف جالبی زده که فکر میکنم امروز مشکل خیلی از اساتید هم شده. ایشون میگه تو تالیف کتاب همیشه دو نیروی مخالف هم وجود داره. یکی گرایش طبیعی به گنجاندن هر چه بیشتر مطالب و کامل تر کردن کتاب و دیگری اینکه مولف ناگزیر است با توجه به تعریف دقیقی از هدف نگارش، سطح کتاب و خوانندگان آن، تصمیم بگیره که چه مطالبی را در کتاب قرار بده و از آوردن چه مطالبی صرفنظر کند.

به نظرم استادی موفقه که بتونه تو کلاس درس هم، بین این دو نیروی مخالف توازن برقرار کنه. من تمام تلاش خودم خواهم کرد برای اینکه مفاهیم دروس رو بدرستی منتقل کنم و اعتقاد دارم یک دانشجو فقط نیاز داره که مفاهیم براش تبیین بشه و بتونه مسائل رو درست تحلیل کنه اون وقت خودش تستهای کنکور رو حل میکنه و اگه سوال جدیدی هم مطرح بشه میتونه براش راه حل ارائه کنه. در واقع من قولی که به دانشجوها میدم اینه که مفاهیم رو بهمراه مثال‌های گلچین شده‌ای از تست های کنکورهای ارشد و دکتری سال‌های قبل ، خوب یاد بگیرند .

برای اطمینان از کیفیت کلاس‌های من چند راه وجود داره:

۱- دکتر ایوزیان (که همیشه من افتخار شاگردی ایشون رو دارم)

۲- دانشجوهایی که سال‌های قبل کلاس‌های من رو تو تهران و شهرستان‌هایی مثل مشهد، بابل، قم، رشت، کرمان، اصفهان، شیراز و تبریز اومدن میتونن در مورد نحوه تدریس من بهتر نظر بدن

۳- برخی از کسایی که رتبه‌های خوب آوردن و من بدون اجازه، ازشون اسم میبرم.

 • خانم حسینی خواه رتبه ۸ مهندسی دانش و ۵۱ مهندسی سیستم سال ۹۱ (تهران)- دانشگاه رازی کرمانشاه
 • آقای کبیر رتبه ۲۳ صنایع سال ۹۱ (قم)- دانشگاه آزاد قم
 • خانم اطمینان رتبه ۱۳ آینده پژوهی و ۱۲۰ صنایع سال ۹۲ (مشهد)- دانشگاه فردوسی مشهد
 • خانم اشکفتی رتبه ۶۲ صنایع و ۴۰ مالی سال ۹۲ (مشهد)- دانشگاه فردوسی مشهد
 • آقای اسماعیلی رتبه ۵۰ سیستم سال ۹۲ (قم)- دانشگاه قم
 • آقای صفری رتبه ۱۰۰ سیستم سال ۹۲ (قم)- دانشگاه پیام نور قم
 • خانم افتخاری رتبه ۱۰۱ صنایع سال ۹۲ (قم) – دانشگاه تفرش
 • خانم معراج محمدی رتبه ۱۱۰ صنایع سال ۹۲ (قم)- دانشگاه امیرکبیر
 • و افراد دیگه ای که احتمالا  من رو در جریان رتبه نگذاشتند…

برنامه کلاس‌های تهران و شهرستان

نام شهر

نام درس

روزهای هفته

تهران

احتمالات و آمار مهندسی

سه شنبه و چهارشنبه (هر هفته)

تحقیق در عملیات

مشهد

احتمالات و آمار مهندسی

شنبه یکشنبه و دوشنبه (یک هفته در میان)

تحقیق در عملیات

شیراز

احتمالات و آمار مهندسی

شنبه یکشنبه و دوشنبه (یک هفته در میان)

تحقیق در عملیات

بابل

احتمالات و آمار مهندسی

شنبه یکشنبه و دوشنبه (یک هفته در میان)

تحقیق در عملیات

رشت*

احتمالات و آمار مهندسی

شنبه یکشنبه و دوشنبه (یک هفته در میان)

تحقیق در عملیات

اصفهان

احتمالات و آمار مهندسی

پنج شنبه و جمعه (یک هفته در میان)

تحقیق در عملیات (دکتر سهرابی)

پنج شنبه و جمعه (یک هفته در میان)

*تشکیل این کلاس منوط به رسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب است.

کلاسهای تهران که با هماهنگی موسسه پژوهش هست و در محل موسسه برگزار می شه. اطلاعات بیشتر ۰۲۱۸۶۷۴۱

برای شهرستان هم هر شهر نماینده ای جدا هست که کارهای هماهنگی با دانشگاه یا موسسه آموزش عالی آزاد در همان شهر را برای برگزاری کلاس بر عهده دارن که شماره ها رو مجزا قرار می دم (کلاسهای شهرستان مستقل از موسسه پژوهش هست):

اصفهان: ۰۳۱۱۲۲۲۰۶۰۵ یا ۰۹۱۳۲۰۰۱۹۷۳

فارس: ۰۹۱۷۴۸۸۱۷۰۷

مازندران: ۰۹۳۶۰۶۶۹۴۴۴

خراسان رضوی: ۰۹۳۷۲۷۳۳۷۲۲

گیلان: ۰۹۳۷۰۲۴۲۴۸۸

مدیر سایت

10 دیدگاه برای “توضیحات دکتر خاکبازان در مورد کلاسهای تابستان تهران و شهرستان

  1. سلام
   فکر می کنم به افرادی که دسترسی به کلاس ندارن حتما کمک می کنه.

 1. سلام استاد من از طرفدارای شرکت در کلاس آمار وتحقیق هستم ولی تو تبریز زندگی میکنم خیلی دوس دارم تو کلاسای شما شرکت کنم اماامکان اومدن و موندنم تو تهران نیست. شما تو تبریز کلاس ندارین؟به نظرتون من چیکار کنم؟

  1. سلام
   نه فکر نکنم امسال اونجا من کلاس داشته باشم.
   جزوات رو بخونید خیلی کمکتون خواهد کرد

 2. سلام و عرض خسته نباشید.
  من میخواستم در کلاسهای پاییز شما شرکت کنم هم برای تحقیق هم آمار،ولی مثل اینکه اگر توی تابستان نخونم خیلی عقب میفتم میشه راهنمایی کنین تو تابستون چه طوری بخونم؟ کلاسهای پاییزتون در تهران تشکیل میشه؟

  1. سلام
   شدیدا توصیه میکنم کلاسهای تابستون رو بیاین
   پاییز هم انشالا کلاس داریم ولی چون وقت کمه نمیرسید تست زیاد کار کنید اینه که احساس تسلط خوبی پیدا نخواهید کرد

 3. سلام
  من پارسال کلاس دکتر خاکبازان رو رفتم و کلی هم راضی بودم و تونستم با توجه به سختی امار در کنکور پارسال تو درصد خوبی بزنم…نحوه تدریس و برخورد خوب با دانشجو و وقت گذاشتن برای پاسخ دهی به سوالای بچها .و اخلاق خوب از ویژگی های بارز ایشونه….

 4. دوستان کنکوری سلام
  خدا قوت. خواستم بهتون بگم اگه شهرستانی هستید و از نظر مالی امکانشو دارید، حتما کلاس دکتر خاکبازان رو شرکت کنید. من پارسال کلاسشون رو شرکت کردم و این باعث شد که تا آخر عمرم ممنون و مدیون ایشون باشم. چون احتمالی که سر کلاس دکتر یاد گرفتم، زمین تا آسمون با اون چیزی که خودم توی دانشگاه یادگرفتم فرق داشت. اولا مفاهیم رو انقدر عمیق درس میدن که برای یادگرفتن و تست زدن به هیچ مشکلی بر نمیخورید، ثانیا انقدر سر کلاسشون انرژی دارن (با اون همه خستگی راه) که شما هم ازشون انرژی میگیرین و خسته نمیشین. در ضمن میتونین ازشون به راحتی هم مشاوره بگیرین. مشاوره ای که شما رو راحت تر به هدف می رسونه. البته به شرط اینکه بعد کلاسشون حتما مطالب رو مطالعه کنید (همونطوری که خودشون میگن). تمام حرفای من عین واقعیت و تجربه سال پیش خودم بود. امیدوارم دوستانی که کامنت منو میخونن، بهش فکر کنن.امیدوارم همه بچه هایی که تلاش میکنن، موفق بشن.

  1. سلام
   چون خودتون خواسته بودید کامنت رو آپ نکردم ولی چیز خاصی توش نبود
   اولا ممنون شما لطف دارید
   ثانیا برگزاری اون کلاس تو شهرستان ها منوط به استقباله. بعید میدونم موسسه مخالفتی داشته باشه
   شما با نمایندگی تون صحبت کنید که درخواست بدن
   برگزاری فشرده رو هم من منتقل میکنم که ایشالا برگزار بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 4 تیر 92

س ژوئن 25 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com   ارسال نمایند. ۱-     مهندس صنایع یا مدیریت صنعتی جهت کارگاه طلاسازی نیازمندیم ۶۶۷۲۵۲۷۱ برای دریافت ۱۵ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۹۲/۴/۴ […]