توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان کارشناسی ارشد از ۱۵ بهمن

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ از روز یکشنبه، ۱۵ بهمن ماه آغاز می شود و تا سه شنبه، ۱۷ بهمن ۹۱ ادامه خواهد داشت.
پرتال دانشگاهی به نقل از  ˈحسین توکلیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۲ در ۱۳۳ کدرشته امتحانی که ثبت نام آنها به طور متمرکز و از طریق سایت سازمان سنجش انجام گرفته است در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۱ برگزار می شود.
وی از ثبت نام ۸۹۶ هزار و ۴۴ نفر برای شرکت در رقابت های آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ خبر داد و گفت که ۴۵۸ هزار و ۷۳۱ نفر از این متقاضیان، زن و ۴۳۷ هزار و ۳۱۳ نفر مرد هستند.
توکلی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد، تعداد ۸۹ هزار و ۹۳۳ نفر علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی خود، نسبت به شرکت در آزمون کدرشته امتحانی دوم از میان ۶۶ کدرشته شناور مندرج در دفترچه راهنما اعلام علاقه مندی کرده اند.
وی افزود: با توجه به آمار داوطلبان واقعی و علاقه مندان به کدرشته های امتحانی دوم، برای برگزاری آزمون ۱۳۳ کدرشته امتحانی کارشناسی ارشد، تعداد ۹۸۵ هزار و ۹۷۷ کارت ورود به جلسه توزیع خواهد شد که ۴۹۹ هزار و ۶۵ کارت برای دختران و ۴۸۶ هزار و ۹۱۲ کارت برای پسران خواهد بود.
سخنگوی سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبانی که برای شرکت در دو کدرشته امتحانی ثبت نام کرده اند باید پس از مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org دو کارت برای ورود به جلسه آزمون تهیه کنند.
وی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به چگونگی مشاهده و تهیه پرینت از کارت ورود به جلسه داوطلبان کارشناسی ارشد، زمان و محل رفع نقص احتمالی کارت متقاضیان در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه، ۹ بهمن ماه ۹۱ منتشر شده و بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نیز قرار دارد.
**امکان مجدد اعلام علاقه مندی داوطلبان کارشناسی ارشد برای انتخاب رشته دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی ها
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب در گزینش کدرشته محل های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی هستند و قبلا در هنگام ثبت نام، اعلام علاقه مندی نکرده اند می توانند ضمن مطالعه ضوابط و شرایط دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از دفترچه راهنما، پس از پرداخت هزینه علاقه مندی به مبلغ ۵۸ هزار ریال به صورت الکترونیکی، بند مربوط به شرکت در گزینش رشته های این دانشگاه ها را علامت بزنند.
آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ در ۱۳۳ کدرشته امتحانی برگزار می شود که برگزاری آزمون ۷ کدرشته امتحانی در نوبت صبح چهارشنبه، ۱۲ کدرشته امتحانی در نوبت بعدازظهر چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ، ۶۶ کدرشته امتحانی در صبح پنج شنبه، ۵ کدرشته امتحانی در نوبت بعدازظهر پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۲ کدرشته امتحانی در صبح جمعه و ۳۱ کدرشته امتحانی در نوبت بعدازظهر جمعه، ۲۰ بهمن ماه ۹۱ خواهد بود.
این آزمون در ۱۱۵ حوزه امتحانی واقع در ۴۴ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رفع اشکال رایگان استاد زاهدی سرشت در مشهد-12 بهمن

چ ژانویه 30 , 2013
قابل توجه دانشجویان استانهای خراسان رضوی – خراسان شمالی و جنوبی کلاس رفع اشکال تحقیق در عملیات رایگان استاد زاهدی سرشت- فردا پنج شنبه ۱۲/۱۱/۹۱  ساعت ۹ تا ۱۵ –  دانشگاه پیام نور مشهد