توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از دوشنبه آغاز می‌شود

ایسنا-  آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت‌ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و در این آزمون ۵۰۰ هزار داوطلب شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۴۳ درصد زن و ۵۷ درصد مرد هستند.

مرکز آزمون دانشگاه آزاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع کارت این آزمون به‌صورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت که داوطلبان این آزمون می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده‌اند، نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
در این اطلاعیه تصریح شده است: اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در روز‌های دوشنبه۱۹ تا چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‌بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام کنند.
 بنابراین گزارش، داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه‌ای که روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت از طریق روزنامه آفرینش منتشر و به ‌طور همزمان در پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به آدرس pubr.azmoom.net قابل مشاهده است، مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

توزیع کارت آزمون‌های فراگیر پیام نور از ۲۷اردیبهشت آغاز می‌شود

ش مه 7 , 2011
ایسنا-  کارت ورود به جلسه سه آزمون کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه توزیع می‌شود.  مهندس مقداد محمودی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این زمینه افزود: کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در سه مقطع […]