توزیع کارت آزمون‌های فراگیر پیام نور از ۲۷اردیبهشت آغاز می‌شود

1

ایسنا-  کارت ورود به جلسه سه آزمون کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه توزیع می‌شود.

 مهندس مقداد محمودی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این زمینه افزود: کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در سه مقطع کارشناسی ناپیوسته نوبت سوم، کارشناسی نوبت بیست و دوم و کارشناسی ارشد نوبت دهم از ۲۷اردیبهشت توزیع می‌شود.
 وی ادامه داد: تاریخ توزیع کارت کارشناسی ناپیوسته نوبت سوم از ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت ماه و آزمون این مقطع جمعه بعدازظهر ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود.
 محمودی همچنین گفت: توزیع کارت ورود به جلسه مقطع کارشناسی نوبت بیست و دوم نیز از۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت و تاریخ برگزاری آزمون صبح جمعه ۳۰ اردیبهشت و توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد نوبت دهم نیز از ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت و زمان برگزاری آزمون جمعه عصر ۳۰ اردیبهشت ماه اعلام شده است.

یک دیدگاه برای “توزیع کارت آزمون‌های فراگیر پیام نور از ۲۷اردیبهشت آغاز می‌شود

  1. سلام:من از اصفهانم وترم اخر مهندسی صنایع من را عضو سایت نماییدواز اخبار واطلاعیه های سایت وصنایع وازمون ارشد:واشتغالهای کشور در رشته صنایع مطلع فرماییدوسلام من را به استاد برسانید.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تخفیف ویژه شهرستانها

د مه 9 , 2011
با سلام طبق اعلامی که دپارتمان کرده در رابطه با ثبت نام آزمون ها تا روز پنجشنبه (۲۲ اردیبهشت) آخر همین هفته، دانشجوهای شهر بابل، مشهد و تبریز می تونن به نمایندگی مراجعه کنن و چون ۱۰ درصد تخفیف روز همایش براشون در نظر گرفته نشد با ثبت نام در […]