توزیع کارت آزمون‌های فراگیر پیام نور ارشد از ۲۶ام

ایسنا – مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت آزمون دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور از ساعت ۱۸ امروز آغاز می‌شود.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور از امروز ۲۶ تا ۲۹ اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، اظهارکرد: در این دوره آزمون دوره‌های مختلف فراگیر پیام نور ۲۴۶ هزار و ۷۷۷ داوطلب شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری بیست و دومین دوره آزمون فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور در صبح روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه با شرکت ۱۳۷ هزار و۲۰ داوطلب، گفت: از این تعداد ۶۵ هزار و ۱۵۲ داوطلب زن و ۷۱ هزار و ۸۶۸ داوطلب مرد هستند.

توکلی با بیان اینکه دهمین دوره آزمون کارشناسی ارشد و سومین دوره آزمون کارشناسی ناپیوسته فراگیر دانشگاه پیام نور نیز در عصر روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، اظهارکرد: در آزمون ناپیوسته فراگیر ۶ هزار و ۸۰۴ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴ هزار و ۴۶ داوطلب زن و ۲ هزار و ۷۵۸ داوطلب مرد هستند.

وی با اشاره به شرکت ۱۰۲ هزار و ۹۵۳ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، گفت: از این تعداد ۴۶ هزار و ۲۷۵ داوطلب زن و ۵۶ هزار و ۶۷۸ داوطلب مرد هستند.

مشاورعالی سازمان سنجش با بیان اینکه کلیه داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ ‌در آزمون‌ دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون با وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند، اظهارکرد: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

نحوه رفع نقص کارت آزمون

وی با اشاره به نحوه‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون، گفت: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعاتی چون نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌ شناسنامه، کد ملی، موسسه فارغ ‌التحصیلی، تاریخ فارغ ‌التحصیلی، معدل مقطع مربوطه، سهمیه کارمندی و کد رشته محل‌های انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا ۲۹ اردیبهشت ماه فقط به صورت اینترنتی نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

توکلی افزود: در صورتی که داوطلبان نسبت به مواردی چون جنس و معلولیت تفاوتی مشاهده کنند، باید چهارشنبه ۲۸ و پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون در اواخر شهریور ماه خبر داد و تصریح کرد: محل برگزاری این آزمون در مراکز استانها می‌باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همایش رایگان در دانشگاه ورامین

د مه 16 , 2011
با سلام خدمت همه دوستانمن دو شنبه هفته بعد در دانشگاه پیام نور ورامین همایش خواهم داشت در مورد کنکور کارشناسی ارشد سال جاری مهندسی صنایع لینک اطلاعات بیش تر: سایت دپارتمان