یک تغییر جدید در آزمون دکتری

الزام رشته های کارشناسی ارشد مرتبط در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز۹۱، براساس اعلام سازمان سنجش در سه گروه آموزشی فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی از جدول رشته ها حذف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس نامه واصله مورخ ۲۵ دی ماه سال ۹۰ دفتر پشتیبانی و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، رشته های کارشناسی ارشد مرتبط در آزمون دکتری ۹۱ از جدول رشته های امتحانی این سه گروه حذف شد.

به عبارت دیگر متقاضیان رشته های امتحانی مذکور بدون توجه به نوع مدرک کارشناسی ارشد می توانند در رشته امتحانی مورد نظر خود در سه گروه آموزشی فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی ثبت نام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که با توجه به این موضوع علاقمند به تغییر رشته امتحانی خود هستند می توانند در فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نامی از ۱۰ تا ۱۲ بهمن، نسبت به تغییر رشته خود اقدام کنند.

به گزارش مهر، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ در ۲۸۵ کد رشته امتحانی در گروه های علوم انسانی، علوم پایه، علوم فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، علوم پزشکی، دامپزشکی، زبان و تربیت بدنی و علوم ورزشی در روز ۲۵ فروردین ماه ۹۱ برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فردا آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 91 دانشگاه آزاد

ج فوریه 3 , 2012
مهلت ثبت نام در کنکور ناپیوسته کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ فردا به پایان می رسد و داوطلبان شرکت کننده در این آزمون تنها تا این تاریخ می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه […]