بیش از ۱۳۰ هزار نفر در آزمون دکتری ثبت نام کرده‌اند

لیزنا – دکتر توکلی، با بیان اینکه چهار هزار نفر در مهلت مجددی که به داوطلبان داده شده بود ثبت نام کرده‌اند، گفت: همچنین در فرصت داده شده به داوطلبان، ۳۶ هزار نفر موفق شدند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به اصلاح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 وی با اشاره به برگزاری آزمون دکتری در کلیه مراکز استان‌ها به صورت همزمان، اظهارکرد: در ابتدا مقرر شده بود در۹ حوزه آزمون دکتری برگزار شود، اما با توجه به تعداد متقاضیان شرکت در آزمون مذکور آزمون در کلیه مراکز استان‌ها به صورت همزمان برگزار می‌شود.
 توکلی ادامه داد: محل آزمون داوطلبان بر اساس استان محل اقامت مندرج در بند ۳۴ تقاضانامه ثبت‌نامی تعیین خواهد شد و بر این اساس داوطلبانی که خواستار تغییر حوزه امتحانی و یا به عبارتی تغییر استان‌ محل اقامت خود هستند می‌توانند در مهلت تعیین شده این اصلاح را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کلاس تست دانشگاه آزاد (جدید)

ی فوریه 27 , 2011
با سلام با توجه به صحبت با تعدادی از دانشجویان و درخواست اونها برای تشکیل کلاس تست دانشگاه آزاد، کد جدید کلاس آمار و احتمال به همراه مهندس خاکبازان (۲۴ ساعته) تشکیل شده است. برای اطلاع از چگونگی ثبت نام این کلاس به سایت دپارتمان مهندسی صنایع پژوهش مراجعه کنید. زمان این […]