بسیار مهم: اطلاعیه ضوابط و شرایط شرکت در کلاسهای تابستان

1

اطلاعیه دپارتمان مهندسی صنایع

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نامی در کلاسهای پژوهش برای دوره تابستان می رساند، از آنجایی که این کلاسها در دانشکده مکانیک و صنایع دانشگاه خواجه نصیر (به غیر از مواردی استثنا که در لینک پایین آمده است.) برگزار می گردد، در نظر گرفتن شرایط زیر برای حضور در کلاسها الزامی است:

  • دریافت کارت ورود به کلاسها از طریق موسسه مراجعه حضوری به موسسه پژوهش حداقل یک روز پیش از شروع دوره. (دریافت کارت منوط به تسویه نقدی و یا چک می باشد.) این کارت می بایست در تمام طول دوره همراه شما باشد.
  • از آنجایی که وظیفه چک کردن ورود و خروج دانشجویان با حراست دانشگاه می باشد، پوشش مناسب دانشگاهی و دانشجویی جهت حضور در کلاسها الزامی است.

لطفا در رعایت این ضوابط در طول دوره ما را در برگزاری مطلوب کلاسها یاری نمایید.

لینکهای مهم و ضروری:

محل و زمانبندی شروع کلاسهای دوره تابستان صنایع-صنایع و صنایع-سیستم و بهره وری پژوهش

مدیر سایت

یک دیدگاه برای “بسیار مهم: اطلاعیه ضوابط و شرایط شرکت در کلاسهای تابستان

  1. سلام من voice کلاسای دوشنبرو میخوام از کجا باید گیر بیارم? تو سایتتون نمیذارید یا بچه ها نمیذارن??
    یچیز دیگه، استاد اینکه یه صنایعی انتخاب اولش سیستم باشه احمقانه نیست? بخاطراینکه همه ی صنایعی ها اول صنایعن بعد سیستم، انگار ارزشش پایینتره…نه?
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آخرین مشاوره های من پیش از دوره تابستان

ج ژوئن 21 , 2013
اطلاعیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند، مشاوره رایگان گروهی با من و دکتر زاهدی سرشت در سال ۹۲ در تاریخهای از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر، به صورت آنلاین مشاوره ها را ثبت نام نمایید. دکتر […]