بسیار مهم: اطلاعیه ضوابط و شرایط شرکت در کلاسهای تابستان

ضمن عرض تبریک فرارسیدن ماه میهمانی خدا، به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نامی در کلاسهای پژوهش برای دوره تابستان می رساند، از آنجایی که اغلب کلاسها در دانشکده مکانیک و صنایع دانشگاه خواجه نصیر برگزار می گردد، در نظر گرفتن شرایط زیر برای حضور در کلاسها الزامی است:

  • دریافت کارت ورود به کلاسها از طریق موسسه مراجعه حضوری به موسسه پژوهش حداقل دو روز پیش از شروع دوره. (دریافت کارت منوط به تسویه نقدی و یا چک می باشد.) این کارت می بایست در تمام طول دوره همراه شما باشد.
  • از آنجایی که بررسی ورود و خروج دانشجویان به عهده حراست دانشگاه می باشد، پوشش مناسب دانشگاهی و دانشجویی جهت حضور در کلاسها الزامی است.
  • هرگونه خوردن و آشامیدن، استعمال دخانیات و … در محوطه دانشگاه در ماه مبارک رمضان ممنوع است. برای دانشجویان شهرستانی و افرادی که به دلیل عذر شرعی قادر به روزه داری نمی باشند، صرفا از کلاس مشخص شده ویژه این منظور استفاده نمایند.

لطفا با رعایت این ضوابط در طول دوره، ما را در برگزاری مطلوب کلاسها یاری نمایید.


سایر لینکهای مفید :

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شروع کلاسها و تکمیل ظرفیت کدینگ 504 و تافل - اعلام کدهای جدید

ش ژوئن 20 , 2015
با توجه به استقبال چشمگیر شما دانشجویان گرامی از برگزاری کلاسهای کدینگ لغات زبان انگلیسی کد A کدینگ ۵۰۴ واژه و تافل تکمیل ظرفیت نهایی شده است. برای استفاده شما عزیزان دو کد جدید برای فراگیری این دوره ها اعلام و در حال ثبت نام می باشد. با توجه به […]