برنامه پیشنهادی خانم ستاره کاظمی رتبه ۱۱ مالی(تغییرات کنکور ۹۵)

داوطلبین گرامی متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم، با توجه به تغییر زمان برگزاری کنکور امسال از بهمن ۹۴ به اردیبهشت ۹۵ و اهمیت مسئله ی برنامه ریزی برای مطالعه مستمر و رسیدن به موفقیت در کنکور سال آینده، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به سراغ رتبه های برتر کنکور امسال رفته و استراتژی پیشنهادی این عزیزان را ( باشبیه سازی شراط موجود) از آنها جویا شده است.

قطعا پیشنهادات رتبه های برتر کمک بسیاری به دانشجویان عزیز برای حفظ روحیه و برداشتن قدم های استوار در مسیر موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع خواهد بود.

سوال :

–          در صورتیکه کنکور شما از بهمن به اردیبهشت سال بعد انتقال می یافت؛ برنامه تون چه تغییری می کرد و چه استراتژی برای درس خوندنتون در پیش میگرفتین؟

 پاسخ خانم ستاره کاظمی خیری – رتبه ۱۱ مالی و ۱۲ صنایع:

–          سلام، در حقیقت آدم تا در این موقعیت قرار نگیرد نمی تواند مطمئن باشد که چه واکنشی خواهد داشت. اما فکر می کنم پیوستگی مطالعه را حفظ می کردم و حواسم را جمع می کردم که این افزایش زمان باعث دل خوشی بیش از حد نشود که به دنبالش اهمیت درس خواندن مخصوصا در زمان تابستان و پاییز کم شود. چسبیدن به یک برنامه منسجم که مرور مباحث را هم به خوبی در بر بگیرد بهترین کاریست که می توان کرد.

من احتمالا درس هایی را که حذف کرده بودم هم دوباره از نو شروع می کردم چرا که زمان خوبی برای تسلط روی آنها هم پیش رویم می بود.

از آنجایی که کنکور صنایع و سیستم هم از کنکور ٩۴ یکی شد و زمانش هم افزایش پیدا کرد، ممکن بود یکی از درس های سیستمی ها را هم می خواندم.

همچنین چندباره زدن تست کنکورهای سالهای قبل  را هم توصیه می کنم چرا که بارها دیده شده که بخشی از آنها تکرار شده است.

به نظر من به جای نگران بودن سعی کنید نقاط قوت و ضعف خودتان را شناسایی کنید و با اعتماد به توانایی هایتان به بهبود هر دو بپردازید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی سخت کوشان 🙂

سایر لینک های مفید :

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 15 مرداد 94 (20 مورد)

پ آگوست 6 , 2015
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرس iedepcrm@gmail.com  ارسال نمایند. ۱- به مهندس صنایع، مکانیک، برق یا آسانسور با سه سال سابقه مرتبط با آسانسور در تهران نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با […]