بخش های فعال انجمن-مناسب برای صنایعی ها

سلام. با کمک شما انجمن دارد کم کم جان می گیرد. جا دارد از دانشجویان فعال حسابی تشکر کنم. اما چون هنوز خیلی ها حوصله نمی کنند در انجمن فعالیت کنند تصمیم گرفتم لینک چند تا از بخش های فعال انجمن را اینجا بیاورم تا به این بهانه هم که شده بقیه هم به انجمن سر بزنند. موفق باشید.
ایوزیان.

سلام. با کمک شما انجمن دارد کم کم جان می گیرد. جا دارد از دانشجویان فعال حسابی تشکر کنم. اما چون هنوز خیلی ها حوصله نمی کنند در انجمن فعالیت کنند تصمیم گرفتم لینک چند تا از بخش های فعال انجمن را اینجا بیاورم تا به این بهانه هم که شده بقیه هم به انجمن سر بزنند. موفق باشید. 

ایوزیان

ویژه های سایت تحت نظر خودم

این بخش هنوز اونجوری که می خوام نشده اما قول می دم به زودی به یکی از بهترین بخش های سایت تبدیل شه. قصدم اینجا این بوده که دانشجوها رو با زاویه های پنهان رشته صنایع مخصوصا آمار و کیفیت که تخصص خودمه آشنا کنم. در این بخش از سایر اساتید عزیز هم کمک گرفتم و بخش مدیریت پروژه هم تکمیل خواهد شد. مناسب برای کسانی که می خوان پایان نامه و مقالات معتبر جهانی را در این موضوعات داشته باشن.

بسته آشنایی با مهندسی صنایع در کارشناسی ارشد

توی این بخش می خوایم تمام دانشگاه های کشور رو که مهندسی صنایع ارائه می دن معرفی کنیم. به جز این تمام گرایش های مهندسی صنایع هم معرفی خواهد شد. تمام این بخش تا پیش از اعلام نتایج تکمیل می شه. مناسب برای کسانی که امسال کنکور دادن و می خوان انتخاب رشته کنن و یا کسانی که نمی دونن سال آینده در چه رشته ای شرکت کنن.

لیست منابع کارشناسی ارشد

دوستان بسیاری از من می خوان منابع معرفی کنم. من این موضوع رو واگذار کردم به سایر دانشجویان و منابع خوبی برای رشته مهندسی صینایع در گرایش های مختلف با توضیحات معرفی شده. شاید تا نمایشگاه کتاب تموم نشده برای کسایی که سال آینده کنکور دارن خیلی به درد بخور باشه.

معرفی سایت ها و کتاب های مرتبط با رشته صنایع

این بخش برای دوستانی ایجاد شده که علاوه بر درس های روتین دانشگاهی علاقه مند به تحقیق و ریز شدن توی رشته شون هستن. کتاب ها و سایت های بسیاری معرفی شده که در آینده کامل تر هم خواهد شد. این بخش از فعالترین بخش های انجمن ماست. شما هم کتابای مورد علاقه تون رو قرار بدین و معرفی کنید به دوستان.

دانلود نرم افزارها و آموزش های نرم افزار مهندسی صنایع

دامنه ی مهندسی صنایع وسیعه اما چیزی که واضحه اینه که در هر گرایش و زیربخشی که علاقه به ادامه تحصیل و یا کار داشته باشین ناگریز از یاد گرفتن نرم افزار خاصی هستید. توی این بخش نرم افزارهای بسیاری مرتبط با رشته ی صنایع آموزش داده شده و این نرم افزارها برای نصب در سایت قرار گرفته. مناسب برای تمامی صنایعی ها

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شرایط پذیرش‌ بدون ‌آزمون ‌دانشجویان ‌ممتازدرمقطع ارشد دانشگاه ‌تهران

ش مه 8 , 2010
مدیر دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران از چگونگی پذیرش دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی این دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون شرکت در آزمون سراسری خبرداد. ‌ افزود: دانشگاه تهران برای سال تحصیلی۹۰- ۸۹، براساس دستورالعمل مصوب شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، از میان دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته ورودی سال ۸۵ […]