اولین دوره کدینگ ۱۱۰۰ واژه

اطلاعیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند، اولین دوره کدینگ لغات کتاب ۱۱۰۰ واژه توسط مدرس برتر کدینگ لغات زبان، استاد ترقی طی ۶ روز جمعه برگزار خواهد شد.

سرمایه گذاری شما برای این دوره ۲۴ ساعته تنها ۱۲۰٫۰۰۰ خواهد بود که با پرداخت این هزینه، ۱۱۰۰ واژه را برای همیشه به ذهن خواهید سپرد.

اطلاعات این دوره در ادامه می آید:

تکنیک کدینگ ­در فراگیری لغات زبان انگلیسی

سلام سلولهای خاکستری..!

هزینه

ساعت

روز

کد

تعداد ساعت

عنوان دوره

۱۲۰٫۰۰۰ تومان ۱۵ الی ۱۹ ۲۵ مرداد، ۱، ۸، ۱۵، ۲۲ و ۲۹ شهریور

جمعه ها

A ۲۴ ۱۱۰۰ واژه

دوره های جدید به زودی اعلام خواهد شد.

مغز انسان عجیب تر از آن است، که دانشمندان بتوانند بگویند، دقیقا در آن چه اتفاقی روی می دهد. ارتباط بین سلول‌های مغز، عملکرد هوشیارانه آنان و توانایی هایی که در اداره این موجود اندیشمند یعنی انسان دارند،  معجزه آسا و حیرت انگیز است. شاید ما با مطالعه برخی صفات رفتاری مغز توانسته باشیم به ذره ای از ساختارهای رازانگیز آن پی ببریم. از آن جمله حفظ مطالب و اطلاعات در دو بخش حافظه بلند مدت و کوتاه مدت است.

در این خصوص همه دانشمندان اتفاق نظر دارند که افزایش دامنه شناخت از طریق حواس مختلف و به کارگیری انواع حافظه دیداری، شنیداری و حرکتی،  در حفظ و ذخیره اطلاعات نقش اساسی دارد. یعنی هرچه شاه راه‌های دریافت اطلاعات، بیشتر و متنوع تر باشد، ذخیره اطلاعات کامل تر و عمیق تر خواهد بود.

تکنیک کدینگ به شما دانشجویان عزیز کمک می کند تا ضمن استفاده از انواع حافظه دیداری و شنیداری و حواس چندگانه خود در حین فعالیت کلاسی بتوانید، بین سلول‌های حافظه ای خود، ارتباط منسجم و مستحکمی ایجاد نمایید و این پیوندها با ایجاد یک ساختار ویژه و منحصر به فرد، به ذخیره عمیق تر کلمات و معانی آن بیانجامد.

در واقع این روش خلاقانه و رازآمیز، کلمات و معانی آن را تبدیل به تصاویری روشن و خاطره انگیز می کند، که تا سالها در ذهن شما همچون یک نقاشی زیبا یا یک شاهکار هنری حک می گردد و در عمیقترین زوایای ذهن شما جای می گیرد.

امتیاز دیگر بهره گیری از این تکنیک، سرعت جذب بالای اطلاعات و ذخیره آن است. حفظ اجباری لغات سخت، یعنی آنچه برای شما یک چالش سخت یا یک آرزوی دست نیافتنی محسوب می گردید، اکنون به طور معجزه آسایی تبدیل به یک سرگرمی لذت بخش می شود. شما در طی یک روز کلاسی می توانید بیش از ۵۰۰ لغت دشوار را بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای،  به خوبی به ذهن بسپارید.

کلاس های Coding  بدون شک مسیر شما را برای به خاطر سپردن لغات بسیار کوتاه کرده و سبب می شود تا شما بدون نیاز به مطالعه طولانی مدت تعداد قابل توجه ای از لغات را در ساختار حافظه بلند مدت قرار دهید.

با توجه به اینکه هر کاندید آزمون کارشناسی ارشد در بخش زبان انگلیسی ملزم به کسب درصدی قابل قبول برای کسب رتبه بالاست، پیشنهاد می شود تا با شرکت در کلاس های کدینگ که برای کتب ضروری ۵۰۴ واژه، لغات تافل، ۱۱۰۰ واژه و لغات High School طراحی گشته، ذخیره لغات خود را در زمان کوتاهی افزایش داده وفاصله خود را درزمینه دانش لغوی زبان از رقبای خود بیشتر کند.

در ذیل نتایج نظرسنجی کلی کلاس های برگزار شده کدینگ ارائه می شود تا میزان رضایت مندی و مفید بودن کلاس ها بیشتر مشخص گردد:

سوالات

گزینه ا

گزینه ۲

گزینه ۳

گزینه ۴

نحوه آموزش با روش کدینگ را چطور ارزیابی می کنید؟

عالی

۶۲نفر

خوب

۲۲ نفر

متوسط

۱نفر

ضعیف

۰نفر

نحوه تدریس استاد را چطور ارزیابی می کنید؟

عالی

۶۸ نفر

خوب

۱۷ نفر

متوسط

۰نفر

ضعیف

۰نفر

در پایان دوره چند درصد از لغات این مجموعه را آموخته اید؟

بالای ۹۰

۵۴ نفر

بین ۷۰ تا ۹۰

۳۰ نفر

۴۰تا۷درصد

۱نفر

کمتر از ۴۰ درصد

۰نفر

میزان رضایت کلی شما از شرکت در این دوره چند درصد است؟

بالای ۹۰

۵۸ نفر

بین ۷۰ تا ۹۰

۲۶ نفر

۴۰تا۷۰درصد

۱نفر

کمتر از ۴۰درصد

۰نفر

برخی از پیشنهادات و انتقادات دانشجویان عزیز که بدون کم و کاست در جدول زیر ارائه می شود:

فقط میتونم بگم خیلی عالی بود. چون در هیچ صورتی نمیشد دراین زمان اندک این تعداد لغت را یادگرفت
عالی بود!هیچ وقت فکرنمیکردم بتونم بالاخره ۵۰۴ راحفظ بشم بعدازتمرین ۵ ماهه…اول فکرمیکردم این کلاس بازده خوبی نداشته باشه وکاملا تبلیغاتی باشه ولی الان خیلی راضی هستم
اززحمات فراوان شما متشکرم
ازاستاد گرامی نهایت تشکررادارم
باسپاس
کلاس دربازه زمانی بزرگتری برگزار شود مثلا هفته ای یک جلسه به دلیل گرفتن مرخصی وشرکت درکلاس
زمان کلاسها طولانی می شود و از راندمان دانش آموزان کم می کند.
اگر خود کدها با معانی و مفاهیم خود کلمات ارتباط مفهومی بیشتری پیدا کنند، از اشتباهات در کاربرد کلمات جلوگیری می شود.
impossible is nothing!
واقعا مفید بود.
کلاس خوبی بود.
وضعیت گرمایش لطفا بهبود پیدا کند. کلاس عالی بود.
از استاد محترم بخاطر دقت و وقت شناسی و تلاش در جهت فراگیری در کلاس (بجای خانه) صمیمانه سپاسگزارم.
لطفا روزهای کلاس فشرده تر باشد. با تشکر
از زحمات شما متشکرم
لطفا کلاس هم معنی های این کتاب و GRE را برگزار کنید. با تشکر
خواهشمندیم تا حد امکان دوره ها و کلاس ها بعد از ظهرها هم تشکیل شود.
همه چیز واقعا عالی بود. هیچ نقدی بهش وارد نیست.
کلاس در بازه زمانی بزرگتری برگزار شود. مثلا هفته ای یک جلسه به دلیل مرخصی گرفتن و شرکت در کلاس

کلاسها بسیار عالی وغیرقابل تصور خوب بود.باتشکر

 در پی استقبال گسترده و سطح بالای رضایت دانشجویان وعلاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی ازدوره اول و دوم کدینگ لغات انگلیسی وبا توجه به نیاز مبرم دانشجویان داوطلب شرکت در کنکور کارشناسی ارشد به ارتقای سطح دانش زبان انگلیسی دوره جدید کلاس کدینگ در روزها و ساعت های جدید در طول سال ۹۲ ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است برنامه ریزی کلاس ها به صورت گردشی در هفته می باشد تا آن دسته از عزیزانی که در روزها وساعات جدید قادر به استفاده از  این کلاس ها نیستند در هفته های آتی بتوانند در برنامه های جدید ثبت نام نمایید.

جهت ثبت نام با شماره تلفن ۸۶۷۴۱ تماس حاصل فرمایید.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 15 مرداد 92

س آگوست 6 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com   ارسال نمایند. ۱-    یک مهندس صنایع خانم  آشنابه CatiaInfo@technomachine.ir 66790422 برای دریافت ۷ مورد بعدی اگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۹۲/۵/۱۵ به این لینک مراجعه […]